2726
عنوان

چطوری با نوزادتون ارتباط میگیرین؟

178 بازدید | 22 پست

چه الفاظی استفاده میکنید

فقط اسمشو صدا میکنید

یا شعر میخونید

میشه بگید منم یاد بگیرم؟

چون میگن با بچت حرف بزن منم فقط بلدم اسمشو صدا بزنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از وقتی فهمیدم باردارم یه اهنگ لالایی براش میخوندم هرروز صب.بعد که بزرگتر شد بذاش کتاب داستان میخوندم.بعدش براش حرف میزدم و شعرای قشنگ میخوندم.هرچیز جدیدی که براش میخریدم بهش نشون میدادم و کلی حرف میزدم.وقتیم که بدنیا اومد دیگه همشو انجام میدادم تا الان که اون برمیگرده همه رو بهم میگه

من همین یه دونه ام!

.منم اولش اینطوری بودم بعدش کم کم حرف باهاش زدم .در مورد همه چی باهاش حرف بزن ولی کودکانه حرف بزن .مثلا من بهش میگم بابا کجاست چرا نمیاد خونه تنهای پوسیدیم یا میگم امروز باید برم لباسارو بشورم خونه رو تمیز کنم ولی کودکانه حرف بزن اون متوجه حرفات نمیشه ولی چون کودکانه حرف میزنی خوشش میاد

منم دقیقا تو همین موندم فقط میتونم بهش بگم پسر مامان عشق مامان یا لگد بزنه میگم صبح بخیر قند عسل بیدار شدی یا شوهرم دست میزاره رو شیکمم میگه دلب اب کردی نیم وجبی یا شیکممو بوس میکنه یا خودمو بوس میکنه مگه چظاتو ببند بی ادب بابامامانتو دید میزنی

فقط قربون صدقه اش میرم مرتب و همش صداش میزنم 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

خوشگله منه

پسر منه

عسل منه

ناناز منه

تاج سره

گل پسره

...

اینا رو پشت سر هم و ریتمیک میگفتم   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

یه متوهم دانایی هست تو سایت یه لیست نوشته از روی اونا بچه ش رو صدا میکنه. 

به دلت گوش کن ببین اون لحظه چی تو سرت میاد همونو بگو❤

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706