2733
2739
عنوان

طلاق از راه عسروحرج

8300 بازدید | 44 پست

کسی هست اینجا از راه عسروحرج طلاق گرفته باشه؟

اگه هست بگه واجبه برام

❤خدایا شکرت بابت تمام لحظه هایی که کم آوردم ولی دستمو گرفتی و رهایم نکردی...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید من بتونم کمکتون کنم  خوش حال میشم

عزیزم من درخواست عسروحرج دادم 4ساله ک متارکه کردم.بیست روز پیش جلسه دادکاه بود ولی وکیل جفتمون فقط لایحه نوشتن و تحویل قاضی دادن دو روز بعدهم گفتن ک داور ببریم.الان هم فعلا خبری نشده.میخواستم ببینم بنظرت میتونم رای بگیرم؟

شوهرم بهم تهمت رابطه نامشروع زد ک بی گناهیم ثابت شد منم میخوام ازش اعاده حیثیت کنم.

عزیزم چی شد کارت به کجا رسید

هیچی بخدا دیوونه شدم دیگه.دوباره درخواست دادم دادگاه منتظرم ببینم چی میشه

خيلي زمان ميبره تا واسه قاضي ثابت شه شروط ضمن عقد ١٢ گانه بايد داشته باشه كه گواهي عدم سازش بگيري&nb ...

شروط ضمن عقد با عسرو حرج فرق داره.من درخواست عسروحرج دادم

2738
عزیزم من درخواست عسروحرج دادم 4ساله ک متارکه کردم.بیست روز پیش جلسه دادکاه بود ولی وکیل جفتمون فقط ل ...

اعاده حیثیت به مساله  دیگس  که عوام  به اشتباه میگن گلم.

اگر عسر و حرج  شما توسط دادگاه احراز بشه همستون و مجبور به دادن طلاق میکنن عزیزم  این منوط به اثبات عسر و حرج شما تو دادگاست

🎓عضوی از جامعه بزرگ حقوقی🎓
چوا توافقي جدا نميشي عزيزم اينجوري فقط زمان ميبره عذاب ميكشي 

چندبار توافق کردیم ولی هردفعه میزنه زیرش اذیت میکنه

دلیل شما برای عسر و حرج چی بوده؟ چون شما مدعی هستی پس شما باید عسر و حرج را ثابت کنید اگه دلایل محکمه پسند داشته باشی حکم به نفع شما صادر میشه هر چند قضات برای دادن رای عسر و حرج به نفع زن خیلی سخت گیرند

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺
اعاده حیثیت به مساله  دیگس  که عوام  به اشتباه میگن گلم. اگر عسر و حرج  شما توس ...

من ب جرم افترا میخوام ازش شکایت کنم بلکه تحت فشار قرار بگیره.چون حکم برائتم صادرشد.منظورم اینکه افترا و تهمت 4سال متارکه و اینکه دوسال پیش توافق کردیم ک جداشیم شوهرمم امضاکرده توافق رو بعد زده زیرش.اینا میتونه کمکم کنه برا طلاق؟

دلیل شما برای عسر و حرج چی بوده؟ چون شما مدعی هستی پس شما باید عسر و حرج را ثابت کنید اگه دلایل محکم ...

دلایلم4سال جدایی از شوهرم.افترا و تهمت رابطه نامشروع زد بهم ازم شکایت کرد ک بی گناهیم ثابت شد و تبرئه شدم.برگه ای نوشتیم دوسال پیش ک توافقی جداشیم و نمیخوایم باهم زندگی کنیم شوهرمم امضا زده برگه رو ولی زد زیر توافق

2706