2726
عنوان

نشنیدن صدا بعد از بیدار شدن

93 بازدید | 14 پست

شمام  قتی از خواب بیدار میشید اینجوریید؟ من وقتی از خواب میپرم تا یکی دو ثانیه هیچی نمیشنوم بعد درست میشه مثلا فک میکنم کولر خاموشه بعد از دوثانیه صداشو میشنوم تازه😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من باز جدیدا تشخیص نمیدم کجام ،دوروبرمو‌باسد نگاه کنم بعد،نمیدونم چرا اینجوریم،مواقعی که بیدار میشم ...

اینقدر این حالتو دوست دارم 😃 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

منم تا چن ثانیه مغزم قفله

نمیتونم به چیزی فکر کنم😂

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
فکر میکنم طبیعیه ،اخه خواهرمم همین مدلیه،بعد بیدار شدن‌هنگ میکنه

خیلی باحاله اخه اول که چشمم باز میشه همه جا سکوت بعد از دو ثانیه یه هو همه صداهارو میشنوم 

2706