2737
2734

خواهرم تازگی سقط داشته و تو آزمایشش عفونت خونی داشته و ویروس سرخچه.

خیلی نگرانیم کسی بوده اینا رو داشته باشه و بچه ش سالم دنیا اومده باشه؟

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ویروس سرخجه رو جنین اثر میزاره . ان شاءالله درمان شد دو باره اقدام کنه 

هنوز نرفته دکتر تازه ج آزمایششو گرفته. میخواستم بدونم کسی تو شرایط خواهرم بوده؟

من تو بارداریم از توصیه های طب اسلامی استفاده کردم.و بسیار راضیم . اگه میخوای شماره مشاور طب اسلامی که باهاش تماس میگیرم رو بدم . قبل اقدام توصیه ها رو انجام بدن نطفه قوی و سالمی انشاءالله تشکیل میشه.

هنوز نرفته دکتر تازه ج آزمایششو گرفته. میخواستم بدونم کسی تو شرایط خواهرم بوده؟

چندین سال پیش خواهر دوستم تو حاملگی سرخجه داشته . بچه که به دنیا میاد نارسایی قلبی داشته و عمرش به دنیا نبوده . چند سال بعد اون خدا بهش سه تا بچه سالم میده البته با فاصله.

2738
من تو بارداریم از توصیه های طب اسلامی استفاده کردم.و بسیار راضیم . اگه میخوای شماره مشاور طب اسلامی ...

ممنون میشم😘

چندین سال پیش خواهر دوستم تو حاملگی سرخجه داشته . بچه که به دنیا میاد نارسایی قلبی داشته و عمرش به د ...

خدا رو شکر

ممنون میشم😘

دو سه ساعته دیگه بهش زنگ بزن . وقت اذان جواب نمیده . مشاوره اش رایگانه . واسه دارو ها هم از خودشون یا نمایندگی های طب اسلامی تهیه کنید بهتره .

هر سوالی دارید بپرسید . قلم و کاغذ فراموش نشه .

09113542821

نوروزی

دو سه ساعته دیگه بهش زنگ بزن . وقت اذان جواب نمیده . مشاوره اش رایگانه . واسه دارو ها هم از خودشون ی ...

لطف کردی گلم