2733
2734

چند ماهیه شوهرم همش غر میزد که همه همش میرن سفر و ما خونه ایم و تو چرا ذوق سفر نداریو فلان..

حالا دیروز میگه بیا دوستم و خانومش بریم دوروزه شمال

منم بااینکه گرمه و زیاد اهل سفر نیستم گفتم باشه بریم

بعد الان میگه، دوستم گفته بریم اون هتل که رو کوهه تازه ساختن شبی ۳۰۰ میگیره.. فقطم صبحانه داره

بهش میگم اینجوری که بریم بیایم۱تومن خرج میشه

باز داد بیداد راه انداخت که اه تو چرا اینجوری هستی و عین پیرزنایی😔

بخدا بیچارم کرده همش میگه ندارم ماها دیگه عروسی داریم هیچی لباس ندارم بهش گفتم بخرم قیامت راه انداخت که تو این وضع چرا توقعت بالاس و اینا

یا سر هرچی که ازش پول بخوام قیامت راه میندازه

اما الان میگه بریم ، اخه دلم میسوزه بخدا گوشت و مرغ تو فریزر نداریم

اونوقت پاشم برم اینهمه پول خرج شه؟

فقط واسه اینه که از بقیه کم نیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم ميرفتم 

سفرو به گوشت و مرغ و لباس ترجيح ميدم

بعدم برام مهمه كه همسرم دوس داره با من سفر بره ميتونست با دوستاش بره و شمارو دوس داره شما هم ذوقشو كور نكن

تمام سعيتو بكن تو سفر به دوتاتون خوش بگذره

وای من ک عاشق سفرم. من و شوهرم خیلی سفر میریم همشم هتلای عالی. برو خوش بگذرون

اما من مسافدت فقط دونفره دوس دارم فقطم دو نفره میریم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

300 با صبحونه مناسبه بعدم دوتا خانواده هستین هزینه ها نصف میشه با ۵۰۰ تومن سرو تهش هم میاد 

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

برو عزیزم دل نسوزون بقیه مواردم وظیفه اشه باید بکنه تونستی تو شمال تو رو دربایستی قرارش بده لباست هم بخر

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706