2703
2553
عنوان

این کاربر QoQnus خیلی بی ادبه

741 بازدید | 71 پست

دیروز یه خانومی پست گذاشته بود که دارم برمیگردم سر زندگیم حالا زنداداشم نمیزاره میگه اگه طلاق نگیری ما دیگه پشتت نیستیم منم فرستادم قضیه مشکوکه بعد یکی گفت کجاش مشکوکه گفتم زن داداشه بعدش اومده پاسخ به من نوشته حتما خودت خرابی فکر میکنی بقیه هم خراب هست و...

خلاصه من شاخ درآوردم و پاسخ دادم بهش درست صحبت کن بی ادب گفتم من حلالت نمیکنم بابت این حرف که بهم زدی گفتم تو مگه خرابی منو دیدی که راحت این حرفو میزنی بهم واقعا نمیگذرم ازش من به خدا اصلا منظورم اون نبود که زن دااشش خرابه گفتم خب چرا گیر داده باید طلاق بگیری شما باشی تعجب نمیکنید از این حرف.کاربرQoQnus اگه همین حالا هم پست منو میخونی اینو بدون به هیچ کس این حرفو نزن چون من ببخشم خدا نمیبخشه از این توهین ولی نمیگزرم ازت .بدم میاد از آدمایی که خیلی راحت توهین میکنن به دیگران و براشون مهم نیست چه حرفی رو دارن میزنند.😔😔😔😔😔

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤

ای کاربر بد😕😕

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یه بحثی شده همونجا جوابشو میدادی میرفت  دوباره تایپیک زدن نداره این موضوعا .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2714

طرف میگه میخوام‌جدا شم‌ زن داداشم میگه جداشو حتما حالا به هر دلیلی

بعد تو توگوشش میگی‌من به زن داداشت مشکوووکم

کار خوبیه آخه؟

چرا باید به‌زن داداش اون مشکوک‌باش شک بندازیتو دلش

هرچی گفتم خوب گفتم

طرف میگه میخوام‌جدا شم‌ زن داداشم میگه جداشو حتما حالا به هر دلیلی بعد تو توگوشش میگی‌من به زن دادا ...

برو رو شخصیتت کار کن مشکل داری

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤
2706