2737
2734
عنوان

گند زدن داداشم و زن داداشم

613 بازدید | 10 پست

هم شوهر من هم داداشم دو تاشون کارمندن سه سال پیش به پیشنهاد و اصرار شوهرم چند تا وام گرفتن به نام شوهرم مغازه ای زدن قرار شد داداشم چون پسندش خوبه فقط داداشم بره از تهران و بندر عباس و بانه اینجاها جنس بیاره وایستادن هم وقت کرد بیا کمک بقیه چیز ها با شوهر من خلاصه مغازشون تقریبا فروشش خوب بود شوهرم و داداشم دو تا خونه ثبت نام کردن ماشین قسطی برداشتن از درامد مغازه پرداخت میکردن 

همه حساب کتاب ها با شوهرم بود یک وامی هم گرفت قبلا اجاره میداد مغازه رو رهن میداد تا داداشم اصرار برادر خانمش بیاره شاگرد داخل مغازه جوراب و از این چیز های جزئی واسه خودش بفروشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرم مخالفت کرد گفت من ابم توی یک جوب با برادر خانمت نمیره اصلا تا چند جا شوهرم شنید عروسمون گفته اره می خوام برادرم بفرستم داخل مغازه تا از حساب کتاب مغازه سر در بیاره به ما هیچ پولی نمیرسه به گوش شوهرم شنید گفت حالا اینجوریه من دیگه شراکت نیستم بیا حساب کتاب بکنیم من واگذارش میکنم دیگه خسته شدم

برادرم و عروسمون اول گفتن نه اینجوری بده شوهرم اصرار یا مغازه رو بردارین یا بدیمش به یکی دیگه من خسته شدم ، خلاصه مغازه رو داداشم برداشت برادر خانمش هم وایستاد داخل مغازه حالا خبر دار شدم کلی بدهی بالا اوردن نمی دونم چه بلایی سر مغازه اوردن

خب مگه ‌‌شما پولتونو نگرفتید جدا نشدید 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738
چرا ما جدا شدیم به خاطر داداشم ناراحتم خیلییییی بدهی بالا اوردن

اونو دیگه خودشون کردن با خودشون. 

اون زمان که نگا نکرد تو خواهرشی و اجازه داد زنش به شوهر تو تهمت ناروا بزنه اون دلش برا تو نسوخت دلت ازین حرفا بشکنه الان که دستی دستی خودشونو بدبخت کردن تو دل میسوزونی؟ حرفی که زن داداشت زده بود کم حرفی نبود عملا شوهرتو با دزد یکی کرده. حالا بذار یکم سختی بکشن حساب کار دستشون بیاد

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
داداشم مقصر نیست تقصیر عروسمون و مادرش هست

داداشت بهش میدون داده دیگه که اومده گیر داده برادر زنم بیاد اینجا. اگه سفت و سخت وایمیساد جلوش زن داداشت جرات نداشت این کارارو بکنه