2737
2734
عنوان

همسرمو ترک کنم؟مشورت لازمم

| مشاهده متن کامل بحث + 2721 بازدید | 156 پست

یکم بحث کردیم و گفت تمومش کن این قضیه رو ،چون برای من تموم شدس،من قسم به جون پسرمون خوردم...

خلاصه منم بی‌خیال شدم

چند وقته بعد دیدم تو تلگ رام دیدم بهش پیام داده و نوشته سلام

گفتم این چیه؟گفت دست از سرم بر نمیداره،میخوام بهش بگم انقد زنگ نزنه و پیام نده

منم خب قبول کردم.البته چون میدونستم خانومه واقعا ول کن نیس.همه عکسای پروفایل تل گرامش راجع به این بود که برکرد،تنهام نذار و از این حرفا

.....

ب نظر من این دفه اگه رابطه ای هس برو کلا ب همه فک و فامیلش و شوهر و...... بگو

البته با مدرک

زنکه عوضی چ غلطا ک پاشونو میذارن تو زندگی مردم اه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ میگه زمانی که در ارتباط بودیم هنوزم احتمال داره باهم در اتباط باشن به نظر من بگو همه چیز اون زن میدونی و برو به خانواده زنه بگو یا اینگه برو تا شوهرت بفهمه نمیتونه هر غلطی بکنه

2731
2738

الان چند ماهی بود آرامش داشتیم.منم اسمی از اون قضیه نمیبردم.ولی خدا میمونه چقدر از نظر روحی آسیب دیدم.همش ذهنم درگیره

اصلا نمیتونم فراموش کنم.

حالا چند روز پیش داشتم با گوشیش بازی میکردم،یه لحظه گفتم برم واتساپش رو چک کنم.دیدم به یکی به اسم queen پیام داده و پاک کرده،ولی اسم طرف تو قسمت پیاماش مونده

.....
همونیکه زنیکه رو... عزیز من مشکل از خود کرد هستش وگرنه تا دلت بخواد زن خراب زیاده...اگه قرار باشه ...

تماااااام زنان اینچنینی خاک تو سرن

تا زن چراغ سبز نشون نده یه مرد خودشو بکشه هم نمیتونه کاری کنه

مردي كه خيانت ميكنه يعني به شعور شما توهين كرده وبه اين دلايل اينكارو ميكنه :  

١- چون فكر كرده خيلي باهوشه و شما احمقي

٢- چون دوست نداره

٣- ميخواد از دستت راحت شه حتي واسه چند ساعت

٤- از شما با اون خانوم خيانتكار بد ميگه و ميگه اصلا كيس مناسبش نيستي 

٥- به روابط نامشروع علاقه داره 

٦- از نظر رواني با شما ارضا نميشه 

٧- دنبال يه سكسه 

٨- فقط از روي دلسوزي باهات ادامه ميده يا بخاطر بچه يا بخاطر آبرو 

٩- در اولين فرصت دوباره بهت خيانت ميكنه و دروغ ميگه كه ديگه اينكارو نميكنه 

١٠- ماندن با همچين آدمي فقط حماقته و خودخوري 

الان چند ماهی بود آرامش داشتیم.منم اسمی از اون قضیه نمیبردم.ولی خدا میمونه چقدر از نظر روحی آسیب دید ...

زنیکه هیچی ندار ملکه هم میشه ؟ ایکبیری 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706