2726
عنوان

همسرمو ترک کنم؟مشورت لازمم

2721 بازدید | 156 پست

سلام

وقتی پسرم پنج ماهه بود فهمیدم همسرم داره خیانت میکنه،البته در حد چت و واتساپ و تلفن رو فهمیدم و اگه بیشتر از این هم بوده باشه نمیدونم.خانومه هم متاهل بود و بچه دار...

خلاصه خیلی شوکه شد وقتی فهمید لو رفته و کلی قسم خورد به جون بچم که دیگه تموم شده و فرصت خواست

.....

...

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب خوبه دیگه فرصت دادین 

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

گذشت و بعد یه مدت که رفته بودم خونه بابام دو روز.وقتی برگشتم خونه دیدم شماره حساب خانومه رو میزه.البته فامیلی خانومه رو نوشته بود و نمی دونست من کلی اطلاعات راجع به خانومه میدونم.و حتی داداشا و آبجی و شوهرشم پیدا کرده بودم از اینستا.فامیلیش که سهله

ازش پرسیدم چرا این شماره کارت اینجاس؟گفت بهش پول قرض دادم وقتی در ارتباط بودیم

.....
2706