2410
2553

تعریف های قشنگ هرچند کوچیک علاوه بر اینکه انرژیه مثبت زیادی به خودتون میده باعث میشه فرد مقابلتونم اعتماد به نفس و سرزندگی و انرژیه مثبت بگیره و روزش ساخته بشه    

امروزه توی زندگی های خصوصی و مخصوصا نی نی سایت حرفایه خاله زنک و موج موج انرژی های منفی باعث میشه از خودمون و زندگیمون و اطرافیانمون زده بشم..پس من از طرفه همه ی دوستانی که عاشقه انرژیه مثبتن میخوام این کمپینو بزنم تا هر روز همگی از چیزایه قشنگی که اطرافمون وجود داره بگیم..از اهدافه جدید و خوبمون و خدارو بخاطر همه ی عالی ای که در اختیارمون گذاشته شکر کنیم.  

این تاپیک متعلق به شماست و میتونید توش درمورد هرچیزی که اطرافتونه خدارو شکر کنید و به همدیگه انرژیه مثبت بدید و این اصلا هم به معنایه فخر فروشی نیست..

برای مثال یه روز یه عزیزی به من گفت که چهار تا چیز درمورد من هست که خیلی دوسم داره بخاطرش

اولی اینکه خیلی بویه خوبی میدم دومی اینکه صدایه خیلی قشنگی دارم سومی اینکه ناخن هام خیلی قشنگه و چهارمی اینکه مهربونم

و شاید باورتون نشه تعریفاش اینقدر به دلم نشست که از هر کسی که بهم گفته بود قشنگیو اینا شیرین تر بود برام..

شما هم از ویژگی هایه خوبه خودتون و ویژگی هایه خوبه همسراتون یا خانوادتون بگید تا بیشتر به چشم بیان و اعتماد به نفس بگیریم..اینطوری یاد میگیریم خودمون و اطرافیامونو دوست داشته باشیم و صفات خوب رویه دهنمون جاری بشه و فقط به خوبی ها فکر کنیم..

دوستان حتی میتونید عکس هم بزارید

خب شروع کنیم

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت

این دلاویزترین حرف جهان را همه وقت

نه به یک بار و به ده بار، که صد بار بگو

«دوستم داری؟» را از من بسیار بپرس

«دوستت دارم» را با من بسیار بگو

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
این دلاویزترین حرف جهان را همه وقت نه به یک بار و به ده بار، که صد بار بگو «دوستم داری؟»&nbs ...

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

[QUOTE=95831123]رفتم برای مبلهام پارچه نو خریدم تا رویه شون رو عوض کنم خیلی حس مثبت بهم میدن و خوشحالم این قبوله؟ ...[/QUOT]

عالیه 😊😊

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

خداروشکر واسه سلامتی منو شوهرم

خداروشکر داریم خونمون رو میسازیم 

انشالله تا آخر تابستون بریم خونه جدید 

خداروشکر که زندگیمون خوبه 

😍برا همتون بهترینارو آرزو دارم 😍

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  
خداروشکر واسه سلامتی منو شوهرم خداروشکر داریم خونمون رو میسازیم  انشالله تا آخر تابستون بریم ...

ان شالله که خدا بهتون بهترینا رو بده عزیزم

دمت گرم گل گلی.....😍😍😍

من چند روزی تصمیم گرفتم وارد تاپیک های نا امیدی نشم....واقعا جای همچین جایی خالی بود....

فخر نمی فروشم....ولی میگم تا شما هم انگیزه بگیرید....

من چون خودمو دوست دارم و اول از همه به شادی خودم اهمیت میدم....شوهرمم تمام همتشو میذاره تا منو خوشحال کنه.... بخددددددددددددا مردایی که زن میگیرن خوبن...وگرنه میرفتن دنبال هوسشون و زن نمیگرفتن..

هیچ کس ازدواج نمی کنه تا طلاق بگیره...

هییییچ کس ازدواج نمی کنه تا زنشو طلاق بده...

ههههیچ کس ازدواج نمی کنه تا شبا جدا از زنش بخوابه...

ههههیچ کس ازدواج نمی کنه تا به زنش بی احترامی کنه... فحشش بده.... بزنتش....و....

یه بار بیاید قکر کنیم شاید ماها داریم راهو اشتباه میریم... فکر کنیم شاید ما تو محبت...رابطه....س...ک...س...کم گذاشتیم.. . ما بی احترامی کردیم.... ما سیاست نداریم....

چرا همش مردا...؟؟؟

بیاید سعی کنیم خوشبخت باشیم... از بودن کنار همسرمون لذت ببریم....برای با هم بودن زحمت بکشیم... نه بخاطر دیگران..نه بخاطر...بچه مون....نه خانوادمون...فقط و فقط بخاطر خودمون....فقط خودمون....

ما لیاقت خوشبخت بودن رو داریم... چون فقط یه بار زندگی میکنیم....

خدا رو تو زندگی هامون فراموش نکنیم...😘😘😘😘😍😍😍😍😍

😘خوشگلا یه صلوات برام می فرستید؟😘
2714
دمت گرم گل گلی.....😍😍😍 من چند روزی تصمیم گرفتم وارد تاپیک های نا امیدی نشم....واقعا جای همچین جا ...

عزیزم اینهایی که میگی تو واقعیت درست نیست. 

به مثبت بودن شکی ندارم. ولی هیچ و همه درست نیست. چون بعصی هت واقعا احترام نمیذارن واقعا بددهنن. واقعت بد ذاتن. هر چقدر هم زنشون مثبت باشه. 

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 
عزیزم اینهایی که میگی تو واقعیت درست نیست.  به مثبت بودن شکی ندارم. ولی هیچ و همه درست نیست. چ ...

گلم ما وظیفمون تلاش برای زندگی بهتره.... اگر تلاش کردی و نشد می تونی تو تنهایی خودت بگی من تمام سعی مو کردم و نشد...وگرنه... نمیتونی چنین ادعایی داشته باشی....

یکی از دوستای گلمون چند روز پیش میگفت مشکل دارم و شوهرم خیانت کرده....میگفت دوست ندارم برم مشاوره...قبلا رفتم همش میگه تو اینجا و اونجا کم گذاشتی و شوهرت ازت دور شده...

ببین خودشم میدونه کم گذاشته اما میخواد فرار کنه...

آدما خودشون متوجه نمیشن....من چندتا از نزدیکانم مشکل دارن تو زندگی شون ....وقتی دقیق میشی می بینی طرف هییییچ انگیزه ای برای زندگی نداره....فقط داره اکسیژن اصراف میکنه....

روح خدا تو ما دمیده شده.... واقعا ناشکری اینطور زندگی کردن....

😘خوشگلا یه صلوات برام می فرستید؟😘

خدایا مرسی بابت آرامشی که بهم دادی😍

روزهام هرچقدرم سخت باشه

همین که نگاهتو حس میکنم

دلم آروم میگیره

و میدونم بهترین لحظات در انتظارمه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

خدایا مرسی که یه خانواده ی سالم و خوب و مهربون بهم دادی که هوامو دارن

خدا سایه ی هیچ پدرو مادر و خواهر برادریو از سر کسی کم نکنه

خدایا شکرت که به موقع مسیر درستو تشخیص دادم .خدایا شکرت که الان کاملا شاد و سرحالم 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .