2726

میتونم بپرسم چرا

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

خدای بزرگ‌درکت‌میکنم😔😔😔

هیچی بدتر از مریضی بچه آدمو خرد نمی کنه😔😔

برای خودت ک بچه ات دعا میکنم چون همدردتم شدیدا😔😔😔

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میتونم بپرسم چرا

عزیزم‌بیماری که چرا نداره.مثل اینکه بگی چرا دور از همه سرطان گرفتی یا مثلا بگی چرا ام‌اس گرفتی

اینم‌ بیماری دیگه

گلم چرا خودت رو ناراحت می کنی خیلی از اطرافیان من یه کلیه دارن و اصلا مشکلی هم ندارن ببخشید این رو می گم پسر عموی مامانم ۳ تا کلیه داشت تو جوانی سکته کرد و مرد همه چی دست خداست اصلا مشکل بزرگی نیست

اگه لازم به پیوند کلیه س یا هزینه بیماری از اینستا به پیج شاهین صمد پور مراجعه کنید کمکتون میکنه. خدا شفاش بده الهی

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
آخی چرا؟؟؟😔

بیماریهای کلیه هم مثل بقیه بیماری ها خیلی مواقع بی علت هستن.مثل ناراحتی قلبی.مثل ناراحتی کبد.

تا جایی قابل درمان هستن.اگر درمان ها جواب ندن متاسفانه کلیه از کار می افته

بیماریهای کلیه هم مثل بقیه بیماری ها خیلی مواقع بی علت هستن.مثل ناراحتی قلبی.مثل ناراحتی کبد. تا جا ...

خیلی ناراحت شدم 😢امیدوارم معجزه بشه و حالش خوب بشه

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
گلم چرا خودت رو ناراحت می کنی خیلی از اطرافیان من یه کلیه دارن و اصلا مشکلی هم ندارن ببخشید این رو م ...

همینطوره حق بت شماست.

ولی حال این‌مادر قابل درکه.ان شاء‌الله به مرور زمان محکم‌ میشه.من خودم یک سال ا  تولد بچه ام زمان برد تا تونستم‌خودمو جمع و جور کنم.

خیلی ناراحت شدم 😢امیدوارم معجزه بشه و حالش خوب بشه

ان شاء‌الله.خیلی ناراحت کنندس.ان‌شاء‌الله خدا بهش سلامتی بده ک ۱۲۰ سال با دل خوش زندگی با عزت داشته باشه

ان شاء‌الله.خیلی ناراحت کنندس.ان‌شاء‌الله خدا بهش سلامتی بده ک ۱۲۰ سال با دل خوش زندگی با عزت داشته ...

آمییین🙏🙏

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

مرسی از همتون.دکتر گفته از همو دوران جنینی برگشت ادرار به کلیه ها داشته که باعث شده یه کلیه از کار بیفته.گفتم پیوند میشه زد؟گفت واسطه کسی که از خودش یه کلیه داره پیوند منیزیم. چون با یکی هم میشه زندگی کرد

گلم چرا خودت رو ناراحت می کنی خیلی از اطرافیان من یه کلیه دارن و اصلا مشکلی هم ندارن ببخشید این رو م ...

تو تمام پستا از همه بیشتر با پست شما آروم شدم.دکتر گفته از دوره جنیی برگشت ادرار داشته که زده کلیه راست رو خراب کرده.ولی تو سونوگرافی های غربالگوی همه چی نرمال بود.

2706