2726
خدابزرگه عزیزم باید تقدیر کنار بیام...انشالله...هرچی خیره همون پیش بیاد...عفونت بخاطر چی بود مشخص شد ...

ایشااله.دکتر گفت احتمالا اون کلیه که وجود نداره چون حالبش هنوز هست و یورتروسل هم داره باعث ایجاد عفونت شده گفت احتمالا در آینده هم باز دچار عفونت بشه به خدا مغزم دیگه کار نمیکنه همش کابوس میبینم..فکر آیندش دیوونم میکنه اینکه تا آخر عمر این نگرانی همراهمه.شما واسه پسرت چی کار کردی؟اسکن گرفتی از کلیه ش؟

نه اسکن نگرفتم یکباررفتیم انجام بدیم چند نفره گرفتنش که انژوکت بزنن بهش ،متاسفانه رگش پاره شد ..نشد انجام بدن دیگه حالا ترسیده ..منم فعلا بیخیالش شدم.تاخداچی میخواد..‌

عاشقتم خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اسکن نگرفتم یکباررفتیم انجام بدیم چند نفره گرفتنش که انژوکت بزنن بهش ،متاسفانه رگش پاره شد ..نشد ...

به خدا من توی خواب هم استرس دارم یعنی راحت نمیتونم بخوابم اگر زبونم لال این کلیه ام از کار بیفته خدا رو قسم میدم به بزرگیش که به ما مادرا کمک کنه بچه هامون تا آخر عمرشون با این یه کلیه صحیح و سالم زندگی کنن.خدا برس به داد ما

همیشه باید  شکرگزار خداباشیم تا خدا رحمت ونعمتش رو برامون بیفزایه...فکرهای خوب کن عزیزم انشالله..  خدا خودش کمکشون میکنه وبلا رو ازشون دور میکنه...از غصه خوردن وافکارمنفی کردن فقط خودمون و بیمار میکنیم...

عاشقتم خدا
2728

استارتر عزیزم دخترمنم ازوقتی دنیااومد خیلی ریز بود و تاشش ماهگیشم رشد کمی داشت.ازهفت ماهگی دخترم عفونت ادراری گرفت تا نه ماهگیش که گفت بایدبستری بشه.چندتادکتر بردمش گفتن عمل بایدبشه وگرنه کلیشو ازدست میده.کلی سونو رنگی و...دادیم که معلوم شدسنگ کلیه داره.یه دکترباتجربه و سن بالا که الهی خداخیرش بده یه شربت داد برادفع سنگ.بچم یه سالش بود و بمیرم براش الهی چه زجری کشید که سنگش دفع بشه.دیگه عفونتش خوب شد و الانم ده سالشه خداروهزاربارشکر سالم سالمه.

توکل کن به خدا انشاءالله خوب میشه.دخترخاله منم چندساله پیوندکلیه انجام داد ازدواج کرد و خوشبخته.اصلا نگران نباش.هرروزبراش ۱۰۰تاآیت الکرسی بخون.معجزشو زود زود به یاری خدامیبینی

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
هرشبم گریه شده،همش به فکر آیندشم که دردش بگیره برگشت ادرارشم جراحی داره فعلاچون مثانش عصبیه قرص داده ...

چرا دردش بگیره؟؟مثانه عصبی وچطور تشخیص دادن؟؟؟

عاشقتم خدا
2706