2726

تو روخدا اونایی ک زایمان خوبی نداشتن نیانااااا اونایی ک راحت زایمان کردین چیکارا کردین ک زایمانتون خوب بود؟ ورزش؟ پیاده روی؟؟ تو هفته چندم دردتون گرفت؟ چندساعت درد کشیدین . خاطرتونو اینجا کپی  کنینی ک بخونیم ترسمون بریزه

من

۲ ساعته زایمان کردم

بیمارستان خصوصی

ماما همراه حرفه ایی

آرزوی قلبیم بود که زایمان طبیعی کنم

هیچ دادو هواری ام‌ نزدم

فقط تلاش کردم به بچم برسم

یعنی جفتمون تلاش کردیم

درست زمانی که ناامید میشوی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو امضام

من خیلی خیلی زایمان عالی داشتم

مخصوصا اینکه شوهرم موقع زایمان کنارم بود

و یه مامای همراه عالی داشتم

و توی بیمارستان خصوصی زایمان کردم

برو خاطرمو بخون

خوشحال میشم بعدش نظرتم بگی

اگه سوالی چیزی خواستی درخدمتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-من

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

من توبارداریم پیاده روی زیادداشتم.هفته های اخرکه هرروز..هفته چهل دردام شروع شد بعدکه درداموکشیدم خداروشکر بچه خیلی سریع و بدون هیچ سختی دنیا اومد

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

کلا فعالیتم زیاد بود

پیاده روی زیاد

۴ طبقه پله رو رفتم اومدم هر روز

۳۸ هفته و ۵ روز زایمات کردم

بدون درد بودم

چون میخواستم با تولد شوهرم یکی بشه

رفتم معاینه شدم به صورت القای زایمان

عصرش دردم گرفت 

درست زمانی که ناامید میشوی 

تو تاپیک قبلی هم گفتم فقط با اب گرم میتونی دردت رو واقعا کم کنی اصلا لامصب اب به ادم ارامش عجیبی میده وقتی هم درد داشته باشی دیگه خیلی بهتر روند زایمانم سریعتر میکنه 

عزیزم فقط از پرستار بخاه ک ساعت تو اتاقت رو برداره همین

ساعت ک باشه خیلی سخت میگذره منکه جونم بالا میومد تازه ۱۰ دقیقه گزشته بود شوهرم ک ساعتو برداشت حدودا ۴۰ دقیقه فکر میکردم گزشته ولی ۸ ساعت درد کشیده بودم 

ساعت خیلی تو مخت میره

سوره انشقاق فرااااوان بخون✋✋

اره منم یجا خوندم واسه اسون زایمان کردن خیلی خوبه من این سوره رونوشته بودمو همراهم بودخداروشکر راحت هم زایمان کردم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706