2703
2553
عنوان

هر کس گردنبند اسمش رو میخواد میتونه به ما سفارش بده .استیل و رنگ ثابت

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 23 پست
ممنون از لطفتون 

سلام ببخشید ب تاپیکتون بی ربط ولی من تو تاپیک نشانه های کودکی با اوتیسم پستتونو خوندم پسر منم دقیقاااا مثل پسر شماست همه چیزو میفهمه ولی خ کم کلمه میگه  کی ب حرف اومد ؟؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اگه بخام سفارش‌بدم تل دارین یا تلفن

سلام هر دو 

09302074247

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
هزینه پست به تهران چقدر میشه و چند روزه آماده میکنید

نهایت یک هفته 

هزینه پست ده تومن پیشتاز 

7 تومن عادی

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
2720
و هزینه ارسال باهم دیگه چد  میشه

باهزینه ارسال پیشتاز 40ت

سلام ببخشید ب تاپیکتون بی ربط ولی من تو تاپیک نشانه های کودکی با اوتیسم پستتونو خوندم پسر منم دقیقاا ...

سلام اصلا نکران نباشید پسر من یهو تو سن 2 سال چهار ماهگی به حرف افتاد عین بلبل پشت هم جمله میگفت .درصورتیکه قبلش فقط با ایما و اشاره حرف میزد .خوب میشن تا سه سالگی دکترش گفت وقت دارن

دوتا اسم باهم میزنید گردنبندشو؟؟ 

بله میزنیم ولی جدا جدا روی زنجیر خواستین پیام بدین نمونه شو بفرستم براتون 

هزینه اینترنتی یا درب منزل پرداخت میشه.؟؟؟؟

هزینه قبل از ارسال دریافت میشه درب منزل نداریم .اگر دوست داشتین پیام بدین پیج ا ی ن ست ا رو بدم بهتون 

2714