1874
1924

دوستان 

اگر گردنبند اسمتون رو میخواین 

چه فارسی و چه انگلیسی 

میتونین به من سفارش بدین 

براتون در اسرع وقت میسازیم با کمترین هزینه

اگر خواستین به این شماره پیام بدین

09302074247

به سراسر ایران پست داریم

نمونه کار رو اینجا میذارم براتون 

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
چند؟؟

جنسش استیله و رنگ ثابت 

بین 30 هزار تا 35 ت براتون در میاد 

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

جنسش استیله و رنگ ثابت  بین 30 هزار تا 35 ت براتون در میاد

ا زنجیر 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1922
بله عزیزم با زنجیر 

مرسی عزیزم پرفروش باشی 😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1911

هزینه اینترنتی یا درب منزل پرداخت میشه.؟؟؟؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه قرمز هستموزن اولیه 90 تاریخ شروع 1 مهر 1399  وزن هدف 60..... وزن من شد85/15 حال مطالعه هستم لطفا برام دعا کنید رب زدنی علما تاریخ 9/9/99 تاریخ به یادماندنی منه ...بالاخره به آرزوم سیدم خدایا شکرت
ممنون از لطفتون 

❤❤❤❤

1826
ممنون از لطفتون 

سلام ببخشید ب تاپیکتون بی ربط ولی من تو تاپیک نشانه های کودکی با اوتیسم پستتونو خوندم پسر منم دقیقاااا مثل پسر شماست همه چیزو میفهمه ولی خ کم کلمه میگه  کی ب حرف اومد ؟؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید

سلام اگه بخام سفارش‌بدم تل دارین یا تلفن

سلام هر دو 

09302074247

هزینه پست به تهران چقدر میشه و چند روزه آماده میکنید

نهایت یک هفته 

هزینه پست ده تومن پیشتاز 

7 تومن عادی

و هزینه ارسال باهم دیگه چد  میشه

باهزینه ارسال پیشتاز 40ت