2737
2734

يا خنده دار ترين و پر خاطره ترين من از تاپيك مارال خانم خيلي خوشم اومد و كلي خنديدم و همچنين طرز نوشتنشو خيلي دوست داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

راستی تاپیک مارال،آخرش عکسشو دیدی؟چجوری بود؟!میخوام ببینم تصوراتم تا چه حد بوده😃

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....

ميدونين من يبار خونه ي مادر شوهرم بودم بعد تاپيكاي مادرشوهري ميخوندم حالا در عين خوندن ي نگاه جپ ب مادر شوهرم مينداختم يهو مادر شوهرمم گفت عزيزم چيزي شده گفتم واي نه عمه جون يكم سرم درد ميكنه تازه ي چند جايي براش ب نشونت تاسف سر تكون ميدادم😟😄

یه تاپیک بود داستان زندگی بود طرف بچگی سختی داشت و در حال حاضر پرستار ۲تا بچه بود . نمیدونم کی یادشه سال ۹۶ تو پربازدیدا بود واقعا لذت بردم از داستانش

یه داستان دیگه هم بود دختره از پسری که عمش به فرزندی قبول کرده بود باردار شده بود عاشق هم شده بودن آخرش ازدواج کردن و پدر مادر دختره دخترشونو ترد کرده بودن اما بعد از دنیا اومدن بچه روابطشون خوب شد

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
راستی تاپیک مارال،آخرش عکسشو دیدی؟چجوری بود؟!میخوام ببینم تصوراتم تا چه حد بوده😃

منم ندیدم ولی میگفت شبیه پروفایلشه 

پروفایلشم همون دختر هندیه بود که تو سلام بمبئی بازی کرده بود

2706