2733
2734

چیشده 

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده گلم ???

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731
بعد از هفت سال باردار شدم البته قبلش نمیخواستم چون به زندگیم اعتمادی نبود حالا که فکر میکردم همه ...

یعنی چی گذاشتت کنار؟

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
بعد از هفت سال باردار شدم البته قبلش نمیخواستم چون به زندگیم اعتمادی نبود حالا که فکر میکردم همه ...

میخواد همه چی رو تموم کنه ؟! یا سرد شده ؟! چرا این طوری رفتار میکنه ؟! ازش پرسیدی تا حالا ؟! بعد 7 سال ... 

2738

بهش گفتی بارداری؟ چرا طلاق داره میده یا چی

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘
یعنی چی گذاشتت کنار؟

۴روزه حرف نمیزنیم حتی نمیبینمش

نه زنگ نه اسمس

اصلا نمیگه خونه تنهایی گرسنه ای تشنه ای چیزی میخوای یا نه

شبا خونست اونم میاد رو کاناپه دراز میکشه 

۴روزه حرف نمیزنیم حتی نمیبینمش نه زنگ نه اسمس اصلا نمیگه خونه تنهایی گرسنه ای تشنه ای چیزی میخوای ...

چشه آخه؟

متاسفم واسه مردهای زبون نفهمی که زن رو با این رفتارشون پژمرده میکنن

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2706