2737
2734
عنوان

دوقلوهای نابینا ‌‌‌..

287 بازدید | 8 پست

دوقلوهای نابینا .. (کلیک کنید)

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

بچه ها

کلیپ و حتما ببینید ..

التماس دعا 🌷

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@mamiyeroham         @maman_leyla    

قربونت بشم من. 

اما من امشب نمیتونم کلیپ رو ببینم چون همه خوابن اما فردا نگاش میکنم. جریانش چیه ؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

سلام دوستم التماس دعا  

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
قربونت بشم من.  اما من امشب نمیتونم کلیپ رو ببینم چون همه خوابن اما فردا نگاش میکنم. جریانش چی ...

خدا نکنه لیلا جان

کرامت امام رضاس گلم .. یه دو قلویی ک نابینا بودن رو شفا داده

سلام دوستم التماس دعا    

سلام بروی ماهت 

محتاجیم عزیزم

2738
خدا نکنه لیلا جان کرامت امام رضاس گلم .. یه دو قلویی ک نابینا بودن رو شفا داده

بله .از کرامات ایشونه. من برادم هم زندگیش مدیون اول خدا و بعد امام رضاست

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !