2726

سلام سلامممممم 🙋🙋🙋چطورین؟خوبین؟سلامتین؟ خوشین؟ 

آقا یه سوال داشتم، حالا خودتون بلدین، یا به شوهری کسی نشون بدین 

گوشیم از امروز ظهر انگار که سکته کرده باشه رنگش یجوری شده، رنگش پریده انگار 😐😐😐

بعد خاموش روشنش کردم شاید درست شه نشد

ریست کردم درست بشه نشد

بعد از ظهری نگاش کردم دیدم درست شده

ولی دوباره قاطی زد 

الان عکساشم میفرستم 

(مدیونید فکر کنید اون به علاوه عکش برا اینه دو نفر بیان تو تاپیک پر بزنن کمک کنن😂😂)

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای تروخدا ببخشید هرکاری میکنم نمیاد ببخشید الان دوباره امتحان میکنم

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

من یبار جلو داشبورد ماشین بود تونور افتاب تا یه مدت زمانی رنگ صفحش روشن شده بود از شما جلو نور افتاب نبوده 

سلام دوستان ولله من کاربر قدیمیم  هیچ گونه تاپیک وپست خلاف نزاشتم ولی نمیدونم چراکاربریم تعلیق شد😢😢😢😢

LED گوشیتون نیم سوز شده

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
سکته کرده بندازش بره یکی دیگه بخر    

خریدم 

Blue light filter is on or off

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
وضعت خوبهدتو این گرونی گوشی خریدیا  دست منم بگیر

😂 

Blue light filter is on or off

چی چی؟؟ 

2706