1373
1363

سلام سلامممممم 🙋🙋🙋چطورین؟خوبین؟سلامتین؟ خوشین؟ 

آقا یه سوال داشتم، حالا خودتون بلدین، یا به شوهری کسی نشون بدین 

گوشیم از امروز ظهر انگار که سکته کرده باشه رنگش یجوری شده، رنگش پریده انگار 😐😐😐

بعد خاموش روشنش کردم شاید درست شه نشد

ریست کردم درست بشه نشد

بعد از ظهری نگاش کردم دیدم درست شده

ولی دوباره قاطی زد 

الان عکساشم میفرستم 

(مدیونید فکر کنید اون به علاوه عکش برا اینه دو نفر بیان تو تاپیک پر بزنن کمک کنن😂😂)

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

بزار

به بچه ام فکر میکنم، به حس بارداری، حس شیرین شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت، حس نفس کشیدن های ریزریزش توبغلم.. خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم و با خودم میگم خدایا یعنی میشه منم بچه ی خودمو ببینم ! یک اتفاق هایی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه، واسه ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.. حس و حالم برای خیلیاتون غریب نیست، دلم یه حس و حال خوب میخواد.. دعا کنین منم طعم مادر شدنو بچشم ♥

واسه دوتاعکسالکیم ناز میاری

به بچه ام فکر میکنم، به حس بارداری، حس شیرین شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت، حس نفس کشیدن های ریزریزش توبغلم.. خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم و با خودم میگم خدایا یعنی میشه منم بچه ی خودمو ببینم ! یک اتفاق هایی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه، واسه ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.. حس و حالم برای خیلیاتون غریب نیست، دلم یه حس و حال خوب میخواد.. دعا کنین منم طعم مادر شدنو بچشم ♥

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

وای تروخدا ببخشید هرکاری میکنم نمیاد ببخشید الان دوباره امتحان میکنم

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

من یبار جلو داشبورد ماشین بود تونور افتاب تا یه مدت زمانی رنگ صفحش روشن شده بود از شما جلو نور افتاب نبوده 

سلام دوستان ولله من کاربر قدیمیم  هیچ گونه تاپیک وپست خلاف نزاشتم ولی نمیدونم چراکاربریم تعلیق شد😢😢😢😢
سکته کرده بندازش بره یکی دیگه بخر    

خریدم 

1376
وضعت خوبهدتو این گرونی گوشی خریدیا  دست منم بگیر

😂 

Blue light filter is on or off

چی چی؟؟ 

1378
تو تنظیمات پیداش کن Blue light filter واسه من تو quick setting هست همون که رو صفحه میکشی پایین یه ...

نمیتونم پیدا کنم