2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

195 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم

آیا کسی هست که تنبلی تخمدان داشته و خوب شده باشه؟ 

اصلا این بیماری درمان داره؟ 

من تنبلی تخمدان دارم تاحالا چند تا دوره قرص خوردم و بعدش بدون قرص نهایتا سه ماه خوب بودم بعدش دوباره پریودم قطع شده. 

میخواستم بدونم که اگر کلا دیگه نرم دکتر بدتر میشه؟ اگر برم بهتره؟ 

چون مجردم میگم خب چه کاریه انقدر قرص بخورم وقتی یه دوره طولانی باید هی برم دکتر بعد دوباره همینطور باشه فک میکنم بی فایدس. 

زهرا طاهری

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2941438/منتظران-بچه-بیایید

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من۶سال تمام دارو مصرف کردم پایه ثابتش متفورمین و پروژسترون بود دریغ از ذره ای تغییر خوردن متفورمین خستم کرده بود همش قندم میوفتاد گرسنه میشدم و....

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
من۶سال تمام دارو مصرف کردم پایه ثابتش متفورمین و پروژسترون بود دریغ از ذره ای تغییر خوردن متفورمین خ ...

تا اینکه سه ماه قبل طب اسلامی رفتم در اوج ناباوری وقتی سنو دادم گفت کیست ندارم داشتم شاخ درمیاوردم ماه بعدشم فهمیدم باردارم

2738
ورزش کن لاغر کن کربوهیدرات ‌و قند ساده کم بخور 

من قبلا ورزش میکردم ولی فایده ای نداشت

یعنی میگید اینطوری درمان میشه یا مثلا وقتی ورزش میکنه خوب باشه وقتی نکنی دوباره همونطور باشه؟ 

زهرا طاهری
این تنبلی تخمدان چرا گریبان همه رو گرفته😣😣 فکر کنم ۸۰ درصد خانمای ایرانی تنبلی تخمدان یا تخمدان پ ...

وای خیلی بده. تعداد کسای ک این بیماری دارن هم خیلی زیاده متاسفانه

زهرا طاهری
تا اینکه سه ماه قبل طب اسلامی رفتم در اوج ناباوری وقتی سنو دادم گفت کیست ندارم داشتم شاخ درمیاوردم م ...

منم چند دوره رفتم دکتر همه کیستام از بین رفت ولی بعد دو سه ماه بازم همون آش و همون کاسه

زهرا طاهری
من قبلا ورزش میکردم ولی فایده ای نداشت یعنی میگید اینطوری درمان میشه یا مثلا وقتی ورزش میکنه خوب با ...

از این بابت میگیم که اضافه وزن و چربی شکم هم تاثیر  داره. و بعضی اوقات اون فرد با کاهش وزنش و آب کردن چربی هاش تنبلیش یا تا حدود زیادی بهبود پیدا کرده.

واقعا؟! چه کارایی انجام دادی مگه؟

اره عزیزم انقد این دکتر اون دکتر رفتم ک دوست دارم به همه کسایی ک دردمو داشتن بگم ک درمان بشن و راحت شن.بهم یه سری دارو دادن مثه ابهل و باه زنان ک از روز٧تا١۴میخوردم یه سری داروی جوشاندنی بود ک به مدت نیم ساعت روز١۴سیکل منشستم توش و یکیش اب شاهی بود با یه دارویی به اسم تباشیر قاطی کردم خوردم این واسه کیست بود بقیه تنظیم پریودی

2706