2737
2734

بچه ها چجوری باید سامری(خلاصه) یه متن انگلیسی رو نوشت؟؟

باید سامری ریدینگ بنویسم بلد نیسم😫😫

نمی‌دونم از جمله های خود ریدینگ باید استفاده کنمو بزنمشون سر هم؟؟

یا باید از خودم خلاصه ای از متنی ک دارم رو بنویسم؟

کمکم کنین خواهشااااا بدجور گیر کردم 

الان یه متن سیزده خطی دارم، مثلا باید چند تا از جمله های توش رو انتخاب کنم؟؟

Your smile is more beautiful than everything for me❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلشو بخون 

فک کن یه داستانو می خوای واسه یکی تعریف کنی 

با جملات خودت بگو. نکته های مهمشو بگو 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
چند بار بخونش بعد خلاصش بنویس به این میگن سامری خیلی هم اسونه 

نمی‌فهمم یعنی چجوری؟؟ 

معلمم گفت مثلاً ۹ تا خط رو تو می‌کنی ۳ خط

باید یک سوم متنی ک داری بنویسی

حالا من باید دو سه تا خط از ریدینگ رو انتخاب کنمو حفظشون کنم؟؟

2738
باید متن و کامل بخونی هر چی ازش فهمیدی به زبون خودت بنویسی، نه اینکه دقیقا از همون متن چند تیکه بنوی ...

آها اینجوری ک سختتره از خودم بخوام بنویسم😫😫

نمی‌فهمم یعنی چجوری؟؟  معلمم گفت مثلاً ۹ تا خط رو تو می‌کنی ۳ خط باید یک سوم متنی ک داری بنوی ...

نه متن رو بخون بعد واسه خودت ترجمه کن معنیش کع فهمیدی بگو خوب حالا کلا از آیت متن چی فهمیدم هرچی فهمیدی به علاوی نکته های مهموبنویس

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

مثل داستانای نی نی سایته دیگه طرف کلیییییی ازخساست وعذابایی که شوهرش داره میگه.که تصادف میکنه وبعدزکما میره....

تومینویسی شوهر مریم مردی خسیس بود که اونو خیلی آزار میداد ودرنهایت فوت شد...و....

(ببخشید یه داستانی گفتم که کلا ربطی به کاربرا نداشته باشه)

باید متن رو دقیق بخونید و متوجه  اصل مطلب بشید  و با جملات خودتون به طور خلاصه متن رو دوباره بنویسید.برای ۱۳ جمله می تونید قسمتهای غیر ضروری (و حواشی رو که نبودنش به کل متن آسیب نمی زنه)  رو حذف کنید .برای ۱۳ جمله یه خلاصه ۴ الی ۷ جمله ای رو میشه نوشت بستگی داره به خود متن

2706