2703
2716
عنوان

کیا موهاشون پسرونه است؟

323 بازدید | 24 پست

من موهام تا کمرمه اما خیلی فر و وز هست همیشه جمعشون میکنم .دلم میخواد برم پسرونه کوتاش کنم .

شما کوتاه کردین پشیمون نشدین؟

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من پسزونه نزدم اما تا شونه زدم بهت بگم اصلاااااا حتی یادمم نمیاد ک کوتاهه باورت میشه؟بس ک همیشه جمع کردم بالا سرم

اگه همیشه موهات بسته اس نه پشیمون نمیشی

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
الان زشت شدی؟

نه چون صورتم گرده بهم میاد مدل دارم کوتاهش کردم داداشم کوتاه کرد ولی خب هیچی نمیشه موی بلند شوهرمم خیلی ناراحت شد ولی مجبور بودم 

دوقلوهای شیطونم😍منو بابایی منتظرتونیم 😁❤ عاااااشقتونم ولی نه اندازه عشق خودم😂👑
2714

پسرونه نزن مصری بزن ک بتونی جمع کنی 

وگرنه پسرونه ن میتونی جمع کنی نه چیزی اعصابتو بهم میریزه

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
پسرونه نزن مصری بزن ک بتونی جمع کنی  وگرنه پسرونه ن میتونی جمع کنی نه چیزی اعصابتو بهم میریزه

اخه موهام فره مصری پف میکنه مدل مناسب موی من نمیدونی چیه؟

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست

من کوتاه کوتاه کردم یکم تز پسرونه بلندتر. اصلا هم پشیمون نیستم . 

مهربانوی عزیز نمیگویم که میز آرایش نداشته باش، اما میگویم حداقل از میز تحریرت بزرگتر نباشد! نمیگویم لوازم آرایش نخر اما میگویم حداقل کتاب هم بخر.نمیگویم دل نبند، عاشق نشو و به خاطر عشقت فداکاری نکن، بلکه می گویم عاشق خوب کسی شو، به کسی دل ببند که این عشق را ، این صمیمیت روحانی راخوب بشناسد و بفهمد.نمیگویم هرماه موهایت را به روز رنگ نکن، اما یادت نرود دانش و سوادت را هم به روز کنی. نمیگویم کمد لباست پر از لباسهای متنوع نباشد می گویم کتابخانه ات بزرگتر باشد.نگذار هیچ ابزاری را مثل اسباب بازی دورت بریزند تا با انها سرگرم شوی و نفهمی در جهان چه میگذرد. اندیشه ات را نفروش

من کوتاه کردم و پشیمون شدم برای آرایش موی بلند چندین انتخاب داریم ولی موی کوتاه رو فقط میشه سشوار کشید و توی مراسم و جشن ها تکراری و خسته کننده میشه..موهاتو تقویت کن و بهشون برس تا خوب بشه.. سرتو هفته ای ۲بار شامپو بزن و بقیه روزا که حمام میری فقط با آب ولرم بشور..هرروز قرص پرفکتیل بخور معجزه میکنه..

2706