2733
2734
عنوان

تجربه درباره ی تشخیص جنسیت

541 بازدید | 65 پست

دوستان سلام

من آخرین پریود بارداریم ۱۵/۱۲/۹۷

بوده

هر بار سونو یه جواب داده

من الان با حسابم هفده هفته هستم

شکمم زیاد تغییر نکرده

سینه هام خیلی بزرگ شدن

سر درد دارم 

تو غربالگری اول گفت احتمالا پسر

کسی هست تجربه داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁 اطلاعات کم دادی😁😁 تقریبا با منی،منم هجده هفتم،هر دو غربالگریم درست گفت جنسیتو،

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728

با جوش شیرین امتحان کن.ادرار صبحگاهی رو بریز تو ظرف دو قاشق جوش شیرین اضافه کن اگه جوش زدو کف کرد و بالا اومد دختره اگه تکون نخورد پسره.چند روز پیش دخترخالم انجام داده بود امروز که رفت سونو درست بود

بچه ها حالا ک جمع باردارا جمعه

میشه بگید برای حالت تهوعم چکار کنم؟

دمیترون میخورم بزور میتونم سرپاشم... خیلی حالت تهوع دارم... تو هفته شش ام هستم...

و این ک همه اش خوابم

ینی از صبح تا شب کف خونه دراز کشیدم یا خوابم برده یا دارم ب دیوار نگاه میکنم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738

منم مث تو هستم استارتر .هیچ تغییری نکردم سینه هام بزرگتر شده.توغربالگری اول گفت ۶۰ دختره بعد گفت نه ۶۰ پسره.دیروز رفتم انومالی هرکاری کرد پاشو بازنمیکرد کلی هی سرفه کردم تا یکم تکون خورد بعد گفت دختره

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
با جوش شیرین امتحان کن.ادرار صبحگاهی رو بریز تو ظرف دو قاشق جوش شیرین اضافه کن اگه جوش زدو کف کرد و ...

کف کنه دختره ؟ هرکی یچیز میگه یکی میگه کف کنه پسره یکی میگه دختر 

بچه دختر خالت چی بود ؟

بچه ها حالا ک جمع باردارا جمعه میشه بگید برای حالت تهوعم چکار کنم؟ دمیترون میخورم بزور میتونم سرپا ...

رب انار میگن خوبه واسه تهوع 

و فکر کنم ویتامین b کم باشه تهوع داری 

خواب هم طبیعیه 

بچه ها حالا ک جمع باردارا جمعه میشه بگید برای حالت تهوعم چکار کنم؟ دمیترون میخورم بزور میتونم سرپا ...

چای زنجبیل برات خوبه، ویتامین ب بدنتم کمه بخوری درست میشی

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
کف کنه دختره ؟ هرکی یچیز میگه یکی میگه کف کنه پسره یکی میگه دختر  بچه دختر خالت چی بود ؟

کف نکرده بود هیچ تغییری نکرده بود،بچش پسره.

منم تو نت چند جا خوندم،یکی می‌گفت کف کنه دختره،یکی نوشته بود پسره.بیشتر نوشته بود کف نکنه پسره

2706