2733
2734

دمای بدنش عادیه ،عزیزم شروع‌ تب از ۳۷/۸ استامینوفن بهش نده احتمالا گرمش شده لباساشو خنک‌ تر کن همین 🌹

زندگی حد فاصل بین B و D است (‌تولد : birth  و  مرگ : death ) ولی بین B و D یک حرف دیگر یعنی C هم هست ! ( انتخاب : choice ) انتخاب‌های ما ، مهمترین بخش زندگی ماست ؛ در انتخاب‌هایمان دقت کنیم ...💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دمای بدنش عادیه ،عزیزم شروع‌ تب از ۳۷/۸ استامینوفن بهش نده احتمالا گرمش شده لباساشو خنک‌ تر کن ...

ی دونه استین کوتاه تنش بود فقط..اما خواب بود..کولر و پنکه هم اتاقش نداره..ی کم بیقرار بود ترسیدم.گفتم نکنه تب کرده باشه

2731
ی دونه استین کوتاه تنش بود فقط..اما خواب بود..کولر و پنکه هم اتاقش نداره..ی کم بیقرار بود ترسیدم.گفت ...

نه عزیزم تب نیست گرمش بوده ببرش جایی که خنک تره راحت بخوابه بی قراریش از گرما بوده 

زندگی حد فاصل بین B و D است (‌تولد : birth  و  مرگ : death ) ولی بین B و D یک حرف دیگر یعنی C هم هست ! ( انتخاب : choice ) انتخاب‌های ما ، مهمترین بخش زندگی ماست ؛ در انتخاب‌هایمان دقت کنیم ...💟
2738

من دخترم همیشه تابستونا دما بدنش 37 نیم بود کاملا گرمایی بود حریر خنک میپوشیدنمش که خنک باشه نخی خیلی نازک دوختم براش الان گرمایی بشدت با شرت تو خونه میگرده تحمل گرما نداره

تو را  من چشم در راه دارم
من دخترم همیشه تابستونا دما بدنش 37 نیم بود کاملا گرمایی بود حریر خنک میپوشیدنمش که خنک باشه نخی خیل ...

پسر منم خیلی گرمایی..تو زمستونم یکسره بدنش عرق میریخت.

ممنونم عزیزم😘

خواهش میکنم عزیزم ، الکی استرس به خودت نده فقط ببرش جای خنک اگه بیدار که بهش ابم بده ، معلومه که خیلی گرمایی 🌹🌹🌹🌹