2733
2734

الان یه کاری واسه فردا  برام اوکی ‌‌شده که  مرتبط با رشته و تخصصم نیستش ولی میخواستم یه ماه برم سر اون کار چون نیازشدید مالی دارم.. یه کاری هم هستش که ماه اولش کارآموزی ورایگانه و مرتبط بارشتمه ولی هنوز مصاحبه نرفتم، ممکنه بعد یه ماه کارآموزی تشخیص بدن اصلا بدردشون نمیخورم و استخدامم نکنن... الان باید تصمیم بگیرم کدومو انتخاب کنم ولی نمیتونم، بنظرتون چیکارکنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نقدو بچسب

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

اگر نیاز داری کاری ک الان پول میدن برو.ولی وقت مصاحبهی کاری ک مرتبط با خودته بهشون شرایطو بکی و بدونن کار پیدا کردی فقط مسئله استخدام شدن یا نشدن اینطرف هست صادقانه جوابتو میدن انشا... خیره

2738

فکر نمی کنم برای یه ماه قبولت کنن. چون وقت گذاشتن چن جا آگهی دادن. احتمالا قلق کارو باید یادت بدن. یه ماهه نمیشه ول کنی بری

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
اونی که نقد هست، نه نسیه و اینکه درآمد الان مهم تر از مرتبط بودنه

حتی اگه نقد کارگری خط تولید باشه؟؟ یه ماه بیشتر نمیخوام برم چون شدیدا پول لازمم 

ولی اون کار دیگه اگه اوکی شه حسابداریه

فکر نمی کنم برای یه ماه قبولت کنن. چون وقت گذاشتن چن جا آگهی دادن. احتمالا قلق کارو باید یادت بدن. ی ...

کارگری خط تولید یه کارخونه معمولیه که روزمزد میده و فقط بخااطر نیازمالیم میخواستم یه ماهی برم 

حتی اگه نقد کارگری خط تولید باشه؟؟ یه ماه بیشتر نمیخوام برم چون شدیدا پول لازمم  ولی اون کار د ...

برای یکماه راهت رو عوص نکن

من بودم قرض میکردم  یا یه تیکه طلا میدادم برای این یه ماه و میرفتم برای کار دوم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2706