2703
2553
عنوان

بیاین از سوتی های رانندگی تون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 6909 بازدید | 70 پست

خب اینچیزا خیلی طبیعیه موقع امتحان

یبار موقع رانندگی من توخیابون اصلی بودم یه ماشین ازتوکوچه باسرعت زیاااااد اومدتوخیابون...منم سرعتم بالابود زدم روترمز...اونم زدروترمز....منم باایماواشاره گفتم خاک برسرت(خیلی عصبی شدم وگرنه راحت این حرف ازدهنم درنمیاد)بدبخت پسره نمیتونس جلوخنده شوبگیره معلوم نبود چه قیافه شده بودم😁

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣﯿﺮﻩ ﮔﻮﺍﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﺑﮕﯿﺮﻩ ﺍﺯﺵ ﻣﯿﭙﺮﺳﻦ ﻟﺮﺯﺵ ﭘﯿﺴﺘﻮﻥ ﺍﺯ چیه؟ ...

خیلی خوووب بود

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار تصادف کردم راهنما زدم یهو پبچیدم زدم به یه ماشین، پیاده شدم دادو بیداد کردم با شوهرمم دعوام شده بود سر اون بنده خدا خالی کردم، بنده خدا یک کلمه حرف نزد بعد بهم گفت شما الان حالتون مساعد نیست رفت برام آب خرید بعدم شماره اش رو داد گفت لطف میکنید همسرتون با من تماس بگیره، خیلی ضایع شدم

من اون اوایل ک هنوز گواهینامه نداشتم،تو جاده با سرعت ۱۱۰ میرفتم رسیدم ب دست انداز،خواستم جلو بابام خودی نشون بدم ک ارررره میتونم کنترل کنم مستقیم از ۴ رفتم ۲ دیدم بابام همینجوری نگام میکنه منتظر تشویقم بودم تازه  .گفتم حال کردی؟گفت شوماخر پیاده شو  پدر ماشینو دراوردی 😀😀

2720

من یبار ماشین برداشتم رفتم کارمو انجام دادم برگشتم بعد اومدم ترمز دست بکشم دیدم بالاس دادمش پایین، حتی اونجا هم نفهمیدم که من با ترمز دست بالا کل مسیرو رفتم وبرگشتم بعدش یادم اومد که چه ریلکس بعدش ترمز دست کشیدم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
من یبار ماشین برداشتم رفتم کارمو انجام دادم برگشتم بعد اومدم ترمز دست بکشم دیدم بالاس دادمش پایین، ح ...

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁اعتراف میکنم منم با دستی بالا مسافت زیادی رفدم 

یبارم تو اموزشم اون جلسات آخر مربیم دیگه پاشو از رو کلاج و ترمز کامل برداشته بود بهم اطمینان داشت بعد سرش تو گوشیش بود منم داشتم میچرخیدم خلاصه رسیدم دوربرگردون دیدم حالا که خلوته ایست کامل نکردم خواستم جوگیرانه پیچم ا دنده دو ماشین رو سپر جلوش رو مالوندم گارد کنار خیابون    مربیم نابود شداااا ماشین مدل 96  سپرش رنگش ریخت

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2714
من با مربیم داشتم میچرخیدم و درباره فال قهوه حرف میزدم یهو یه ماشین دیدم کنار خیابون پارک بود اومدم ...

یکی دیگه هم نشست یه دفعه پاشو از رو کلاج برداشت ماشین پرت پرید جلو خاموش شد    

من همیشه ازبچگی تا الان 

قبل هرامتحان،و..کاملا ریلکس هستم 

اما دقیقا لحظه امتحان استرس میاد سراغم😓😂

اما برای رانندگی،کاملا ریلکس نشستم و یک ضرب بدون خطا قبول شدم .زمستون هم بود یادش بخیر چه دورانی بود 

قبل من یک پیرزن بود که دفعه 6ام بود 

هیچ کدام قوانین رعایت نکرد😂خیلی بانمک بود افسربهش گفت پیاده شو گفت قبول شدم دیگه؟گفت نه😂

اگرمیخواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید...به زنان آن ملت بنگرید.....!
یه بار اومدم از پارک بیام بیرون. نگاه کردم دیدم ماشین نیست اومدم بیرون یکی شروع کرد بوق زدن منم سرم ...

خوبه فحش نداده بودی

من اون اوایل ک هنوز گواهینامه نداشتم،تو جاده با سرعت ۱۱۰ میرفتم رسیدم ب دست انداز،خواستم جلو بابام خ ...

خخخ- صدای موتور شنیدن داشته خخخخخخخخخخخخخخ خیلی خندیدم حستو درک می کنم

چراغ خاموش تو بارون و اتوبان رفتم خیابون یکطرفه رو برعکس رفتم چراغا رو خاموش نکردم وقتی برگشتم ماش ...

واااااای یاخداااا خوبه اتفاقی نیوفتاده

2706