2726
عنوان

بیاین از سوتی های رانندگی تون بگین

6943 بازدید | 70 پست

من خودم چیزی یادم نیست اما یادمه واسه ازمون شهری نفر قبل من نشست ترمز دستی بالا بود هی گاز میداد هی گاز میداد سرهنگ هم فقط داشت تو چشاش نگاه میکرد بهش گفت پس حرکت کن   اونم گفت اوا توروخدابخشید الان میرم بخدا هول کردم فک کنم دنده یک نیست  دنده رو دست زد دید یکه بازم گاز میداد سرهنگه دید این خیلی شوته گفت دستت دردنکنه بفرما پایین ردی    عاشقش بودم که حتی تا لحظه آخرم ترمز دستی رو پایین نداد 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

یکی دیگه هم نشست یه دفعه پاشو از رو کلاج برداشت ماشین پرت پرید جلو خاموش شد  

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا رانندگیم سوتیه از لحظه ای ک میشینم پشت فرمون تا وقتی تموم میشع

بگو بخندیم 

2728

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣﯿﺮﻩ ﮔﻮﺍﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﺑﮕﯿﺮﻩ ﺍﺯﺵ

ﻣﯿﭙﺮﺳﻦ ﻟﺮﺯﺵ ﭘﯿﺴﺘﻮﻥ ﺍﺯ چیه؟

میگه از شل ﺑﻮﺩﻥ ﺳﻮﺗﯿﻦ😐😐😄😄

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

من با مربیم داشتم میچرخیدم و درباره فال قهوه حرف میزدم یهو یه ماشین دیدم کنار خیابون پارک بود اومدم بهش بگم کناراین ماشینه پارک دوبل بزنم؟ یهو قاطی کردم گفتم بااین ماشینه فال قهوه بگیرم؟ گفت بگیر 😀😀😃

خودمم ب دوستم رفتیم استخر مثلا داشتم ادا واردا رو درمیوردم دنده عقب گرفتم تق سپر ماشین خورد به تیر برق    نگاه دوستم کردم گفتم اشکال نداره ندیدمش  

چراغ خاموش تو بارون و اتوبان رفتم

خیابون یکطرفه رو برعکس رفتم

چراغا رو خاموش نکردم وقتی برگشتم ماشین روشن نمیشد

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
من یبار  تو دور برگردون خاموش کردم ی چار راهو بسته بودم 😂😂😂😂😂😂😂😂حتی استارت زدنم یادم رف ...

واااای عاشقتممم منم همینطور میشم اصن انگار لمس میشم همچین مواقع

خواهر بزرگتر از من رفته بود امتحان بده رانندگیشم خداییش خوب بود تو سراریزی طرف ترمز دستی و میکشه و بهش می گه بیا بشین نوبت شماست خواهرمم هول کرده بوده میره می شینه دستی و میده پایین و  ماشین و حرکت می کنه ماشین که به کفی می رسه هر چی گاز میده ماشین حرکت نمی کنه- یهو به سرهنگه می گه جناب سروان فک کنم گاز ماشین مشکل داره جناب سرهنگه هم چشاش گرد می شه و می گه در ا کارشناس هم که شدی - دنده بده ماشینو خب

هیچیدیگه بقیه موارد و خوب بوده ولی دفه اولی ردش می کنه دفه دوم قبول میشه

2706