1472
1459
عنوان

اینستامو پیداکرد

375 بازدید | 48 پست

سلام دوستان-من یه اکانت اینستا دارم که شخصیه و دوس پسرمم میدونه -بعد انقد دوستام و ... گفتن قیافت خوبه و اینا و چر بلاگر نمیشی یه اینستاگرام دیگه 2 ماه پیش زدم و کم و بیش فعالیت داشتم توش-حالا امروز اول صبح دوست پسرم که 5 سااله باهمیم و خیلی رو دروغ گفتن و پنهون کاری حساسه و این چیزا حساساه نمیدونم از کجا اون ادرس استامو پیدا کرده و برام لینکشو فرستاده.من دیدم کپ کردم هیچی نگفتم فقط گفتم خوب چیه مگه؟زنگمو و پیام 1 دونه دادم جواب نداده خودمم روم نیشه زنگ بزنم.حالا چیکار کنم؟مثلا امروز قرار بود در مورد ایندمون بعد 2 هفته بریم جدی حرف بزنیم

هیچی گند زدی اونم رفت براش بای بای کن

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1457
1444

حالا فک میکنه چ خبرع😑

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم صبح که بیدار میشه با بوی دهنش میتونه فلز آب کنه اونوقت یه عده میگن کاش صبحونمونو با بوسیدن لب یار شروع کنیم😒 وزن اولیه 50 وزن فعلی52/500وزن هدف 57😆
1418

شاید قصد دوستت بهم زدن بین شما بوده که همیچین پیشنهادی بهد داده.

گول بقیه رو هیچوقت نخور حتی دوست صمیمی اونا زود تر خنجر میزنن

_ به چی فکر میکنی؟                                                           + به تو چه؟                                                                  _خب باشه!                                                              البته میتونی چه اخرش رو حذف کنی
1331