2733
2734
عنوان

چطوری سقط کنم

622 بازدید | 42 پست

سلام خانوما من یه پسر ۵ماهه دارم الان ۵روز از موعد اخرین پریودم گذشته پریود نشدم بی بی چک زدم هاله خیلی کمرنگ بعد دو دقیقه افتاد ازمایشم دادم بتام ۳۵بود مشکلات زندگیم زیاده بچمم خیلی کوچیکه نمیخام دیگه بچه دارشم چیکار کنم پریود بشم ؟توروخدا کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه لیوان آب زعفرون بکش بالا

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

زعفران بخور دم کرده شو با پوست پیازو بزا بجوشه صبح ناشتا بخور سقط میشه من به کسی نمیگم ولی چون میگی شرایطشو ندارم راه کار دادم بهت 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2738

عزیزم من دخترم الان ده ماهشه عاشقشم زندگیمه ولی تو. ی شرایط فجیععععع باردار شدم یک مثقال زعفرون رو‌هی غلیظ خوردم ابغوره خوردم ورزش سنگین در حدی ک کمرم داشت نصف میشد کردم عرق رازیانه بومادران خوردم دارچین خوردم اویشن خوردم تو بگو تکون نخورد ک نخورد

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

اصلاباهیچکدوم ازاین کارایی که دوستان گفتن بچه سقط نمیشه

اینا رووبخوری ،فقط بچه توبادست خودت  معلول وشل وپل میکنی

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

بعد میخوان فرهنگ سازی کنن دخترا و دوست پسراشون جلوگیری کنن ک حامله نشن اول باید برا زن و شوهرا آموزش بدن واقعا که متاسفم وقتی نمیخولستی چرا جلوگیری سعت و سخت نداشتی؟ بترس از روزی که بخاطر بچه سقط شدت بلا سر این بچت بیاد چون هردو جون دارن و زندن اون فقط داخل شکمته من ب وفور دیدم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

عزیزم فدات شم سقط جنین گناهه و قتل حساب میشه از کجا معلوم این بچه زندگیتو بهتر نکنه و عصای دستت نشه پس به حکمت خدا اعتماد کن و سقط نکن گلم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
زعفران بخور دم کرده شو با پوست پیازو بزا بجوشه صبح ناشتا بخور سقط میشه من به کسی نمیگم ولی چون میگی ...

زعفران و نبات و هل همه رو با هم خوردم کلی چمدون سنگین بلند کردم نمیدونم چیکار کنم دیگه دکترم رفتم ۴تا امپول پروژسترون نوشته دوتاروزدم ولی فک کنم پرو باعث میشه سقط نشه پس چرا برام نوشت؟

2706