2737
2734
شماره صنا داری  ببر کافی نت  بهت پرینت شکایت و جوابشو بده

حسابشو بسته بودم ،ممنوع الخروجش کردم ؛و وانتشو توقیف کردم ؛هفته پیش وانتو از توقیف دراورده الانم که این پیام اومده

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ندارم؛من از دفتر اجراییه اقدام کردم 

ن شما حتما شماره صنا داری 

برو از دفاتر کافی نت بگیر 

شماره ملی بده شما صنا بگیر 

بعد هر وقت جواب شکایت بیاد 

راحت برو کافی نت بگیر

فارس. وراوی...❤❤❤
2738
فکر کنم دیگه مهریه هامون اندازه پشمم ارزش نداره راحت وانتشو از توقیف دراورده ههه چه مسخره

آره والا،الکیه همش ،مهریه داشتن و نداشتن دیگه زیاد فرق نداره

وانت وسیله کار و از مستثنیات دین هست . توقیف نمیشه

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
من خودم تهرانم و تبریز اقدام کردم ،همسرم تبریزه؛به شوهرخواهرم وکالت دادم اون میره دنبال کارام

چقد شرایط تون شبیه منه منم اون تحفه تبریزه منم تهران ولی من تهران مهریه امو گذاشتم انقد بره بیاد تو این راه ها  جونش دربیاد 

چقد شرایط تون شبیه منه منم اون تحفه تبریزه منم تهران ولی من تهران مهریه امو گذاشتم انقد بره بیاد تو ...

از طریق اجراییه کارم پیش نرفت ،الان منم از تهران اقدام کردم ،منم گفتم بذار مجبور بشه با وکیلش شال و کلاه کنه بیاد تهران خرج کنه پدرش دربیاد؛اینجاهم کسی رو نداره 

2706