1345
1341

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

منم رفتم مهريه رو اجرا گذاشتم بمن گفت برو يكماه ديگه بيا اس نمياد برو حتما همون شعبه پيگيري كن

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
1350
منم رفتم مهريه رو اجرا گذاشتم بمن گفت برو يكماه ديگه بيا اس نمياد برو حتما همون شعبه پيگيري كن

من خودم تهرانم و تبریز اقدام کردم ،همسرم تبریزه؛به شوهرخواهرم وکالت دادم اون میره دنبال کارام

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
مهریه رو بزاری اجرا چی میشه؟ گفتن زندانی مهریه رو که برداشتن

آره خدالعنتشون کنه ؛زندانو برداشتن ؛من الان تو زمین و هوام ،میخوام اذیتش کنم و واسه این اذیتاش حداقل یه چیزی ازش بگیرم و خودش طلاقم بده ،الان ۴ ماهه نه زنگ بهم میزنه نه چیزی

من خودم تهرانم و تبریز اقدام کردم ،همسرم تبریزه؛به شوهرخواهرم وکالت دادم اون میره دنبال کارام

درخواست بده پرونده ت میفرستن تبریز 

شهر خودت 

قانون اینه 

پرونده میره حایی که خانم ساکن 

اقا باید بیاد 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست بده پرونده ت میفرستن تبریز  شهر خودت  قانون اینه  پرونده میره حایی که خانم ...

میگن پرونده جایی میره که عقد اونجا جاری شده؛من تبریز عقد کردم 

1348

ببخشید تهران 

اگه همسرت تبریز 

درخواست بده بگو برام سخته برم اونجا پرونده ت میفرستن تهران 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید تهران  اگه همسرت تبریز  درخواست بده بگو برام سخته برم اونجا پرونده ت میفرستن تهرا ...

الان مشکل من این پیامس،اومده عملیات اجرایی متوقف شد،این یعنی چی؟مگهدمهریه حق زن نیست

الان مشکل من این پیامس،اومده عملیات اجرایی متوقف شد،این یعنی چی؟مگهدمهریه حق زن نیست

شماره صنا داری 

ببر کافی نت 

بهت پرینت شکایت و جوابشو بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
شماره صنا داری  ببر کافی نت  بهت پرینت شکایت و جوابشو بده

حسابشو بسته بودم ،ممنوع الخروجش کردم ؛و وانتشو توقیف کردم ؛هفته پیش وانتو از توقیف دراورده الانم که این پیام اومده

فکر کنم دیگه مهریه هامون اندازه پشمم ارزش نداره راحت وانتشو از توقیف دراورده ههه چه مسخره

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!
حسابشو بسته بودم ،ممنوع الخروجش کردم ؛و وانتشو توقیف کردم ؛هفته پیش وانتو از توقیف دراورده الانم که ...

پارتی داره 

مگه میشه ماشین از توقیف در بیاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسابشو بسته بودم ،ممنوع الخروجش کردم ؛و وانتشو توقیف کردم ؛هفته پیش وانتو از توقیف دراورده الانم که ...

پرونده ت بیار تهران 

اونجا پارتی بازی میکنن براش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40