2410
2553
عنوان

چه ویتامینایی خوبه؟

64 بازدید | 10 پست

سلام خانوما 

من خیلی بیحالم همیشه بدنم خستس،حوصله هیچکاریو ندارم.بدن درد ندارما فقط بی حالم

یک ماه دیگه میشه دوسال که ازدواج کردم قبلا اصلا دلم نمیخواست کارای خونه رو انجام بدم ولی الان یک هفته هست که برنامه ریزی کردم هرروز یکاری انجام بدم.

هیچ ویتامین و قرصی هم نمیخورم میشه از تجربیاتتون بگید که چه ویتامینایی بخرم بخورم که یکم پر انرژی بشم؟ 

لبخند خدا یعنـــــی همین بازشدن پلـــــک های هر روزت...!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من دقیقا مث تو بودم دکتر چندتا ازمایش تخصصی خون نوشت معلوم شد آهنم بشدت پایینه-

برام اهن و یه دوتا داروی مربوط به خون نوشت فوق تخصص خون-الان عالی هستم-سر خود هیچی نخور برو دکتر خوب ازمایشات کامل بنویسه عزیز

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹
2720
ببین من دقیقا مث تو بودم دکتر چندتا ازمایش تخصصی خون نوشت معلوم شد آهنم بشدت پایینه- برام اهن و یه ...

ممنون از راهنماییت♥

میدونی من اینجوریم که اصلا حال ندارم کاری انجام بدم خیلی سختمه برم بیرون.ولی اگه بخوام کاریو انجام بدم وهمت کنم شاید تا شب کارکنم و خسته نشم

ممنون از راهنماییت♥ میدونی من اینجوریم که اصلا حال ندارم کاری انجام بدم خیلی سختمه برم بیرون.ولی اگ ...

دقیقا منم عین تو بودم-خدا خیرش بده دکتر بارداریم رو اون متوجه فقر خیلی زیاد اهن من شد و حتی گفت برو پیش فوق تخصص خون تا دقیقترین داروهارو برات بنویسه-

آمپول نوروبیون  ویتامین های گروه ب هست

نوروبیون مث مواد مخدر لحظه ای ه بیشتر-دوپینگ میشی و یکم بعد فرتی باز حالت بد میشه-باید علت دقیق بیحالیش مشخص بشه

2714
دقیقا منم عین تو بودم-خدا خیرش بده دکتر بارداریم رو اون متوجه فقر خیلی زیاد اهن من شد و حتی گفت برو ...

ممنوووووون♥♡♥

نوروبیون مث مواد مخدر لحظه ای ه بیشتر-دوپینگ میشی و یکم بعد فرتی باز حالت بد میشه-باید علت دقیق بیحا ...

علت دقیقش که کم تحرکیه مشکل خاصی ندارن که

پسر بی اعصابه روس   фредек
 چه موقع هایی بخورم هرروز؟ بعد آهن چه مارک و اسمی خوبه؟

بهتره آزمایش خون بدین که معلوم بشه کمبود دارین یا نه و اگر دارین چقدره تا دکتر بهتون بگه. من کمبود ویتامین دی داشتم الان روزی یکی دارم میخورم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...