2737
2734
عنوان

مدت زمان بارداری بعد از ازدواج؟

1297 بازدید | 49 پست

بچه ها من 8 ماهه ازدواج کردم به نظر شما زمان مناسب برای بارداری کیه؟من خودم دوس دارم 3 سال دیگه بچه بیارم.

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

من  ماه دیگه میشه دوسال ک ازدواج کردم میخوام هفت سال دیگه بیارم....بنظرم انتخاب خودت وبسته به شرایط زندگیت

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نميشه با فرمول زمان داد

بايد ببيني كي خودت و همسرت هم فكري هم اقتصادي آمادگي حضور بچه رو پيدا ميكنين 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
من  ماه دیگه میشه دوسال ک ازدواج کردم میخوام هفت سال دیگه بیارم....بنظرم انتخاب خودت وبسته به ش ...

خیلی زیاده که مگه چندسالته؟

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
2738
خیلی زیاده که مگه چندسالته؟

20

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بسته ب شرایط روحی،اقتصادی،جسمی،و امادگی دوتاتون وخیلی چیزایی دیگ این زمان توی هرفرد متفاوته

سنتونم خوبه

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸

هروقت به ثبات و پایداری نسبی عاطفی با خودت و همسرت رسیدی

هروقت تونستید مسائلتون رو خودتون بدون کمک گرفتن از دیگرون حل و فصل کنید

هروقت تونستید شاد باشید و بتونید یه بچه شاد پرورش بدید

هروقت به اندازه کافی سفر رفتید، گردش کردید، مهمونی دادید، مهمونی رفتید، و حسابز از زندگز دو نفرتون لذت بردید

😊

اره کوچیکی هنوز فعلا استفاده کن    

آره....بعدم ک کلی برنامه دارم با بچه سخته....باید اول کارامو کنم ک بعدا مدیون خودم نباشم...بنظرم موفع بچه دارشدن اینو توجه کن بهش گلم

من متولده 70 همسرم 62

هنوز زمان داری

اگه شرایطش و داری و کاملا آماده هستی و دوران دونفره خوبی گذروندی و از تعهد همسرت به زندگی اطمینان پیدا کردی اقدام کن

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2706