2726
عنوان

گريه و زور زدن نوزاد موقع شير خوردن

22237 بازدید | 24 پست

سلام پسرم ٤٣ روزشه و حدود ٥ روزه وقتي شير ميخوره ٥-٧ دقيقه اول حسابي و طبق روال گذشته سينه رو ميمكه ولي بعدش شروع به زور زدن ميكنه و گريه و سينه رو پس ميزنه و دوباره ميگيره خيلي نگرانم و آشفته لطفا راهنماييم كنين.

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم. نگران نباش پسرت نفخ داره مدت كوتاهي بعد از هربار شيرخوردن اينجوريه دوباره خوب ميشه تا وعده بعدي شير. دمر بخوابونش روي يه بالش و پشتشو آروم ماساژ بده اونقدر حالش خوب ميشه كه ميخوابه. ممكنه كم كم ببيني نافش ورم كرده و بيرون اومده. اونم بخاطر نفخشه و بعد از سه چهار ماه كه گوارشش خوب بشه اونم خوب ميشه. 

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2728

کولیک داره. برو گریمیچر خارجی بخر. فقط خارجی. عکس ی زن و بچه روش‌ . آروم میشه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
سلام عزيزم. نگران نباش پسرت نفخ داره مدت كوتاهي بعد از هربار شيرخوردن اينجوريه دوباره خوب ميشه تا وع ...

ممنون از راهنماييت ولي چرا فقط موقع شير خوردن اينجوري زور ميزنه

هربار كه سينه رو ول ميكنه آروغشو ميگيرم دوباره همون وضيعت ادامه داره.نفخ و دل دردش برا الان نيست از وقتي به دنيا اومده داشته موندم بخدا!!!ميگم نكنه رفلاكس داره؟

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
کولیک داره. برو گریمیچر خارجی بخر. فقط خارجی. عکس ی زن و بچه روش‌ . آروم میشه

بهش كوليف ميدم و دايميتيكون 

بهش كوليف ميدم و دايميتيكون 

من تمام قطره ها رو دادم فقط این اروم میکنه. امتحان کن معجزه اش ببین

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ممنون از راهنماييت ولي چرا فقط موقع شير خوردن اينجوري زور ميزنه هربار كه سينه رو ول ميكنه آروغشو مي ...

خب نفخ نوزاد كه مثل آدم بزرگا موقعيتي نيست. فعلا هميشه داره تا گوارشش تقويت و تكميل بشه. بعد كم كم خوب ميشه. 

اين حالت فقط زماني پيش مياد كه داره شير ميخوره و كمي بعد از اون تا وقتي هضم كنه. شير وارد معده ميشه و گوارشش اذيتش ميكنه

ني ني منم داشت و بعد از پنج ماهگي كاملا خوب شد

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

عزیزمقعدش روچک کن بادستات یکم بازکن اگه قرمزه ازهمونه خارش داره یابروعطاریربگوبرای خارش مقعدنوزادیه چیزی بدت یاباوازلین ساج یه ذره بمال ویکم فشاربده تو

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
خب نفخ نوزاد كه مثل آدم بزرگا موقعيتي نيست. فعلا هميشه داره تا گوارشش تقويت و تكميل بشه. بعد كم كم خ ...

رو وزن گيريش تاثير نذاشت؟همش ميترسم نكنه وزن نگيره يا كم كنه.

عزیزمقعدش روچک کن بادستات یکم بازکن اگه قرمزه ازهمونه خارش داره یابروعطاریربگوبرای خارش مقعدنوزادیه ...

بيرون رفتنش كه كمه يعني ٢-٣ روز يبار ميره ولي دكتر ميگه برا شير مادر نرماله،منم بعضي وقتا با گليسرين راحتش ميكنم ولي همين روال ادامه داره،مقعدشم قرمزي داره چن بار وازلين زدم يبار تاثير گذاشت و دفع كرد ولي الان برا اونم مقاومت ميكنه.

كلافه ام واقعا نميدونم مشكل بچه ام چيه!تازه امروز متةجه شدم موقع شير خوردن خر خر ميكنه ميگم نكنه سرما خورده

بيرون رفتنش كه كمه يعني ٢-٣ روز يبار ميره ولي دكتر ميگه برا شير مادر نرماله،منم بعضي وقتا با گليسرين ...

پسرمن همین طوربودمادرشوهرم یه دواس سنتی اسمش نمی دونم ابی بودریخت پشتش راحت شد

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
پسرمن همین طوربودمادرشوهرم یه دواس سنتی اسمش نمی دونم ابی بودریخت پشتش راحت شد

بردمش دكتر گفت چيزي نيست از دست اين دكترا نميدونم چيكار كنم والا

رو وزن گيريش تاثير نذاشت؟همش ميترسم نكنه وزن نگيره يا كم كنه.

نه عزيزم رو هيچيش تاثير نداره هيچ اتفاقي براش نميفته هيچ دارويي هم نميخواد نه صنعتي نه سنتي. وقتي گوارشش كامل برسه درست ميشه. فقط همونطور كه گفتم پشتشو ماساژ بده

2706