2410
2553
عنوان

ممکنه باردار باشم.

| مشاهده متن کامل بحث + 19760 بازدید | 80 پست
مرسی اکرم جون.با حرفات کلا نا مید شدم.انگار خدا این ماه رو هم نمیخواد.منم میگم چشم خدا جون هر چی شما بگی......
ولی اکرم جون من اصلا این حالتا رو یه جا با هم نداشتم الان نوک سینه هامم درد میکنه،حتی تو این 8 ماه اقدام یه دفعه این همه علائم رو نداشتم به همین خاطر امیدوار شدم.....شاید هورمونام بهم ریخته.......ولی دعا میکنم هر چه زودتر مامان شی گلم.......
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
سلام دوستای عزیز.من امروز سه روز مونده به موعد پریم.کل علائم بارداریم قطع شده وسه روزه ترشحات گرم دارم فکر میکنم هر لحظه دارم پریود میشم......که امروز صبح یه لکای از قهوای خیلی خیلی کمرنگ تو لباسم دیدم به حدیه که فکر میکنم بیرنگه به نظرتون دارم پریود میشم .آره؟؟؟این ماهم مثل اینکه نمیاد.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خیلی دپرسم ،خیلی دلم گرفته حداقل جواب بدید متوجه بشم کهباردارنیستم.دلم از عالم و آدم گرفته.راستی مامانم دو روز پیش میگفت که دخترخالم باردار شده از من دیرتر ازدواج کرد دوماهم بود اقدام میکرد خدایا شاید من لیاقت ندارم....لیاقت ندارم مادر شم....باشه خدا جون هر چی تو بگی

پقم کنید گریه میکنم........
2456
شاید لک لانه گزیزنیه عزیزم.... امیدوارم این ماه باردار باشی.... ولی اگر نبودی ناراحت نباش. خوب یه دلیلی داره بگرد دلیلشو پیدا کن و اگر مشکلی هست رفعش کن. مطمئن باش باردار میشی....

الان اصلا امیدتو از دست نده.... احتمال اینکه لانه گزینی باشه خیلی زیاده.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
مرسی پارمیدای عزیزم.....ممنون از دعات امیدوارم مینطور که میگی باشه.دلیل نشدنش هم به خاطر فیبرومای بزرگمه که اندازه طالبی شده.دکترم گف اقدام کن بعد 6 ماه که به نتیجه نرسیدی بیا.میشه یکی بگه لک لانه گزینی چه جوریه؟مگه لک لانه گزینی دو سه روز قبل پریود میاد؟
راستی یه سوال من امروز برای ناهارم زرشک پلو با مرغ درست کردم زعفرونم داره نخورمش به نظرتون؟؟
2714
چند روز بعد از لقاح، تخم بارور شده شروع به لانه گزینی در جداره داخل رحم کرده و به رشد خود ادامه می دهد. یک انسان در حال پدید آمدن است. شما احتمالا هنوز نمی دانید یا اینکه مطمئن نیستید که باردار شده اید. تعداد کمی از زنان از باردار شدن خود باخبرند. به یاد داشته باشید که هنوز تاخیر در قاعدگی نداشته اید. ممکن است در انتهای این هفته لکه بینی مختصری داشته باشید. بعضی از خانمها فکر می کنند که شاید پریود شده اند، در بعضی هم خونریزی بسیار مختصر است که شاید متوجه آن نشوند و در گروه اندکی نیز اصلا اتفاق نمی افتد. به هر حال این فقط چند لکه مختصر است که "لکه بینی لانه گزینی" نام دارد و ناشی از فرورفتن تخم بارور شده در دیواره پرخون داخل رحم است، جایی که اگر لقاح اتفاق نمی افتاد فرو ریخته و خونریزی قاعدگی را در شما موجب می شد. این روند احتمالا از هفته پیش آغاز شده یعنی حدود 6 روز بعد از باروری تخمک، اما واقعا نمی توان در مورد زمان دقیق آن خیلی هم مطمئن بود.
{{{{{{

http://www.ninisite.com/weekbyweek/week.asp?week=3
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
مامان منیل اینقد غصه نخور .

منم ماه پیش برا بچه دوم (علیرضا) اقدام کردم . از همون روزای اول زیر شکمم تیر می کشید و درد کمر و تیر کشیدن سینه و ... داشتم . چون برا اولی (عسل) همون ماه اول باردار شده بودم فک می کردم این دفعه هم باردارم . ولی پریودم سر وقت اومد یعنی درست صبح روز مقرر (14 روز بعد از تخمک گذاریم ) .

این ماه هم اقدام کردم . و دیگه هیچ علائمی ندارم . سعی می کنم اصلا بهش فک نکنم . منم باید 5 اسفند پریود شم . دلم می خواد بهش فک نکنم ولی نمی شه یه کم استرس دارم .

خودم فک می کنم به خاطر تلقین بود اون علائم ماه پیش . چون همش فک می کردم باردارم و شوهرم می گفت شک نکن بارداری.

جاریم می گفت اون علائمی که داشتی نشون دهنده آمادگی بدنته .

حالا اگه شما این ماه باردار نشدی ( که ایشالا هستی ) ، شاید این علائم نشونه آماده شدن بدنت باشه و ایشالا ماه بعد دیگه نی نی می آد تو دلت .

CafeMom TickersCafeMom Tickers
مرسی پارمیدای عزیز از راهنماییات.
مامان عسل عزیزم ممنو ولی واقعا من این ماه تمام علام بارداری رو داشتم کمرم دلم و خیلی چیزای دیگه ....آخه عزیزم 8 ماهه دارم اقدام میکنم......خسته شدم...فیبروم دارم نمیخواستم قبل از بارداری عمل کنم ولی انگار مجبورم تن بدم به عمل...وای خدایا...بازم ممنون گلم
2706