2726

سلام من هفته پیش سونو رفتم وقلب بچه تشکیل شده بود.لکه بینی داشتم که با استراحت مطلق مصرف شیاف برطرف شد وهفته هفتم هستم و فقط از بعضی غذاها بدم میاد و یکم دردسینه.خیلی نگرانم یعنی برم دوباره سونو؟ممکنه جنین طوریش شده باشه؟احه اوایل بارداری خیلی درد داشتم بخاطر اینکه جنین  قسمت پایین رحم قرار داشت.ممکنه مشکلی باشه؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

من از اول هیچ علایمی نداشتم فقط درد سینه که اونم برطرف شد و همینطور تا ۴ ماه اول زمان پریودی که میرسید درد داشتم‌.

واسه بعضیا علائم ندارن

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مشکلی نیس سونو ک رفتی دیگه بری ک چی؟

اخه میترسم یهو دردام کم شده و علائم بارداری دیگه ای نداشتم .یه سوال ماه دوم شکم جلو که نمباد؟؟؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2728
من از اول هیچ علایمی نداشتم فقط درد سینه که اونم برطرف شد و همینطور تا ۴ ماه اول زمان پریودی که میرس ...

پس لرومی نداره دوباره سونو برم.؟باتوجه ب این که لکه بینیم هم قطع شده؟اگه چیزی باشه لکه بینی مشخص میکنه دیگه؟

اصلا نگران نباش منم کلا علائمم قطع شد ولی حال بچه خوب بود

مرسی از جوابت حالم خیلی بهتر شدبرام دعا کنید.

پس لرومی نداره دوباره سونو برم.؟باتوجه ب این که لکه بینیم هم قطع شده؟اگه چیزی باشه لکه بینی مشخص میک ...

آره بابا‌.

برو خوش باش که قراره بارداری راحتی داشته باشی‌

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
مرسی از جوابت حالم خیلی بهتر شدبرام دعا کنید.

توکل کن به حدا سوره حجرات بخون واسه سلامتی بچت و فکرهای منفی رو بنداز بیرون از ذهنت

ان شاالله صحیح و سالم میاد بغلت

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
توکل کن به حدا سوره حجرات بخون واسه سلامتی بچت و فکرهای منفی رو بنداز بیرون از ذهنت ان شاالله صحیح ...

مرسی از حرفهای دلگرم کننده ات.چشم عزیزم.دعاکنید برام.

ببین علائم بارداریت تازه یواش یواش میخواد شروع بشه الکی به خودت استرس نده

ممنون از جوابت.

2706