2737
2734

سلام من دیروز رفتم دکتر گفتم تب و لرز دارم سر درد بدن درد سوزش ادرار از خیلی وقت داشتم گفت احتمالا عفونت ادراری برو امروز صبح ازمایش بده حالا بدبختی من ساعت 5 صبح نتونستم مثانه و نگه دارم رفتم wc ک متاسفانه کاش نمیرفتم چون ادرارم نارنجی تیره بود خیلی خیلی ترسیدم داشتم داشتم میمردم تو نت زدم گفت از کم ابی بدن اما من همیشه کم اب میخورم هیچوقت اینجوری نشدم دیروز داروی سفکسیم،هیوسین،فنازومکس،خوردم یعنی بخاطر اون؟؟ چیکار کنم حالا امروز باید ازمایش عفونت ادراری و تیروئید میدادم از ی طرف ن ناشتا هستم ن ادرار اول صبح دارم😟😟😟 برم یعنی 

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
نترس عزیزم رنگش بخاطر داروهاس. برا تیرویید که باید ناشتا باشی

واقعا صبح قرص آستامینوفن خوردم ی دونه بادام هم خوردم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا صبح قرص آستامینوفن خوردم ی دونه بادام هم خوردم

خب دیگه ناشتا نیستی. تیرویید ازمایش حساسیه و یه سری قوانین داره. مثلا حتما باید یک یا دوساعت از بیداریت گذشته باشه

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
2731
خب دیگه ناشتا نیستی. تیرویید ازمایش حساسیه و یه سری قوانین داره. مثلا حتما باید یک یا دوساعت از بیدا ...

اهان ممنون عزیزم پس فردا میرم💓

نترس

هیچی نیست که

عفونتم باشه چیز خاصی نیس

قرصارو بزن تو نت عوارضش هست ببین مال کدومه ادرار نارنجی

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738