1351
1341
عنوان

لوازم آرایشی😮

234 بازدید | 34 پست

قضیه چیه؟درست خوندم قیمتارو؟به نظرتون میشه بهش اعتماد کرد؟کسی ازین سایت خرید کرده؟https://banehbeauty.com/product/کرم-پودر-مک-hyper-real/

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

مک یکی از بهترین برنداست البته تو ایران نه خارج از کشور اصلا این قیمتا نیست

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند چون دغدغه مردم این شهرحجاب است  ای کاش که دلقک شده بودم  نه شاعر  در کشور من ارزش انسان به نقاب است
1348

من نمیدونم چرا ما ملت فکر میکنم چون چیزی که از بیرون مبخریم قیمت بالا هست پس صد درصد هست یکی قیمت پایین میده بدبخت میگه همون من میدم خیلی پایین تر همه حمله میکنن توهین میکنن 

ما مردمانی هستیم دوس داریم که همه چیز قیمت بالا بدیم چون قیمت بالا میدیم تلقین میکنیم که عالیه 😑😑😑

بخدا همینا مغازه میخرن صدبرابر روش میکن میفروشن بهمن ببین اینم عالیه کیفیتش ۴۰ میده دستش رو دست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
من نمیدونم چرا ما ملت فکر میکنم چون چیزی که از بیرون مبخریم قیمت بالا هست پس صد درصد هست یکی قیمت پا ...

ینی میشه بهش اعتماد کرد؟،من اصن از لوازم ارایشی سر در نمیارم

من نمیدونم چرا ما ملت فکر میکنم چون چیزی که از بیرون مبخریم قیمت بالا هست پس صد درصد هست یکی قیمت پا ...

عزیز دلم مک رو از درب کارخونه بخری به پول ایران زیر ۴۵۰ نمیشه ......

لطفا امضامو بخونین ،همدلی کردن رو یاد بگیریم ، اگه خانومی تاپیک میزنه تا درد دل کنه راجع به دعوای امروزش با همسرش بهش نگیم که پس امضای عاشقانه ت چی میگه، اگه کسی تازه عضو شده و ی سوال میپرسه بهش نپریم ، نی نی سایت ارث پدری ما نیست‌.تاپیک های قبلی کسی رو تو روش نیاریم مگر اینکه موضوع مرتبط باشه. همه ام قرار نیست عقایدشون مثل هم باشه ، اینجا ی عده چادری هستن ی عده مانتویی ، ی عده ام با تاپ شلوارک میگردن، ی عده سُنی هستن ی عده شیعه ، و حتی زرتشتی و سایر ادیان 🤗🤗🤗........................................من عاشق ریسک کردن و تغییر تو روال عادی زندگیمم،تو دبیرستان سه تا رشته ی ریاضی ، تجربی و انسانی رو خوندم. و رتبه کنکورم عالی شد .دانشگاهم ی کم روانشناسی خوندم بعد رفتم دانشکده ی علوم تربیتی.ارشدمو میخوام برگردم به روانشناسی😍، اگه فکر میکنی از هدفت یا علاقه ت دور شدی ، ریسک کن و تغییری به زندگیت بده.  
1226

عزبزم همه مغازه دارها یعنی ببشترشون ۸۰ درصد همه این قیمت ها میخرن اما چون مغازه هستن صد برابر میکشن روش بعد ماهم میگم عه ۳۰۰ دادم پس عالیه اصلا اینطور نیست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

نهههه 

معلوم فیک دختر خوب 

کرم پودر زیر ۲۰۰ مارک دوسه خوبه 

و زیر ۱۰۰ اینلی و کالیستا

لطفا امضامو بخونین ،همدلی کردن رو یاد بگیریم ، اگه خانومی تاپیک میزنه تا درد دل کنه راجع به دعوای امروزش با همسرش بهش نگیم که پس امضای عاشقانه ت چی میگه، اگه کسی تازه عضو شده و ی سوال میپرسه بهش نپریم ، نی نی سایت ارث پدری ما نیست‌.تاپیک های قبلی کسی رو تو روش نیاریم مگر اینکه موضوع مرتبط باشه. همه ام قرار نیست عقایدشون مثل هم باشه ، اینجا ی عده چادری هستن ی عده مانتویی ، ی عده ام با تاپ شلوارک میگردن، ی عده سُنی هستن ی عده شیعه ، و حتی زرتشتی و سایر ادیان 🤗🤗🤗........................................من عاشق ریسک کردن و تغییر تو روال عادی زندگیمم،تو دبیرستان سه تا رشته ی ریاضی ، تجربی و انسانی رو خوندم. و رتبه کنکورم عالی شد .دانشگاهم ی کم روانشناسی خوندم بعد رفتم دانشکده ی علوم تربیتی.ارشدمو میخوام برگردم به روانشناسی😍، اگه فکر میکنی از هدفت یا علاقه ت دور شدی ، ریسک کن و تغییری به زندگیت بده.  

اخه اصلش فک کنم نیس کلا😞همیناییم که پاساژا میفروشن فیکه

عزیزم اصلا مغازه طرف ما میده ۱۵۰ قسم میخوره اصل هست میگه تضمین میدم میخری استفاده میکنی میبینی واقعا خوبه رو پوست پس اون چیه ؟!!! حتما ما باید خدا تومن پول بدیم من ۴۰ تومنیش هم خریدم کبفیتش مث همین ۱۵۰ بوده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه اصلش فک کنم نیس کلا😞همیناییم که پاساژا میفروشن فیکه

اره 

محصولات مک و  فنتی بیوتی و دوسه رو فقط باید از نمایندگی خرید 

پر فیک شده بازار

1346