2726
عنوان

توخذا بياين دارم از درد ميميرم

181 بازدید | 34 پست

ديروز پر يو د شدم تا غروب ك درد عادت بود و درست شد تقريبا

شب ك شد سمت چپ زير شكمم تير ميكشيد وحشتناكككك خيلي بد ك نميتونستم سرپاوايسم نميتونستم بخوابم نبات داغ اينا خورزم گفتم شايد از اونه و  خوابم برد صبحم درد داشتم ي كوچولو كمتر از شب قبلش باز دردم كم شد الان باز داره مياد سراغم ترخدا كسي تاحالا شده اينجور

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاحالا اینجوری نشدم ولی عزیزم شما که از دیروز مدام درد میاد سراغت به نظرم برو دکتر

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

اویشن اگر داری بانبات دم کن عالیههههه عالیبی ها اروم میشی نداری مسکن بتور استامینوفتی مفنانیکی پروفنی چیزی

سلام دوستان ولله من کاربر قدیمیم  هیچ گونه تاپیک وپست خلاف نزاشتم ولی نمیدونم چراکاربریم تعلیق شد😢😢😢😢
تاحالا اینجوری نشدم ولی عزیزم شما که از دیروز مدام درد میاد سراغت به نظرم برو دکتر

گفتم خوب ميشم نشد صبح بهتر بود و تاالان كم شده بود ولي الان باز داره مياد 😔😔😔

اویشن اگر داری بانبات دم کن عالیههههه عالیبی ها اروم میشی نداری مسکن بتور استامینوفتی مفنانیکی پروفن ...

يني چيزي نيس خيلي ميترسم وحشتناك درد ميكنه

چیزی نیس شاید کیست داشته باشی جلوگیری نداری احیانا که هورمونات بهم بریزن من قبل از بارداریام دردم بیشتر میشد

سلام دوستان ولله من کاربر قدیمیم  هیچ گونه تاپیک وپست خلاف نزاشتم ولی نمیدونم چراکاربریم تعلیق شد😢😢😢😢
چیزی نیس شاید کیست داشته باشی جلوگیری نداری احیانا که هورمونات بهم بریزن من قبل از بارداریام دردم بی ...

واااي نگو ترخدا من عقدم حامله شم بدبختم كمتر از دوماه مونده عروسيم 

2706