2733
2734

تاپیک قبلو یادتونه ک‌گفتم شوهرم گردنمو زد با پاهاش له کرد ترسید ضربان قلبش رفت بالا و اینا .....

هیچی شب برادر شوهر کوچیکم موند خونمون 😑منم بی اعصاب همش با بچم شیطنت میکردن منم هی میگفتم ماهان شیطنت نکن حوصله ندارم هیچی فردا صبونشو ک  میل کرد ب حالت قهر پاشد رفت اینا همیشه در حال قهرن نگاهشون کنی پا میشن میرن ...در این حد .... دیدم مادرشوهرم زنگ زد 

ک ای فلان ب بچم گفتی حوصلتو ندارم😲بچم چرا اومده چرا پسر منو ترسوندی دیشب قلب درد شد تو برگشتی گفتی قطع نخاع شدم پسر من ترسیده اگه طوریش میشد خاندانت باید جوابگو میشدن اینو ک نگفت من اتیش گر فتم هرچی از دهنم دراومد با داد زدن حالیش کردم 

گفتم کی جوابگوی منه ک داشتم میمردم 

کی منو دید پسرت فوری دست پیشو میگیره پس نیفته ...هی از گذشته گفت هی گفت عروس فلانی مث سگ کتک میخوره صداش درنمیاد گفت تو از اولت نقشت بود پسرتو ورداری ببری خواهرت طلاق گرفته خوشگذرونی میکنه توهم دلت میخواد گفتم برو بابا مجرد بودم ماشین زیر پام بود دنیارو گشتم عقده ندارم خلاصه ک حرف زیاد بود و منم جواب دادم

بعد ب مادرم تعریف کردمو اخر گفتم کتکم زده از اونور خواهرم زنگ زد فهمید اتیش گرفت ک من داشتم میمردم هیچی اونم ب بابام گفت و اومد دنبالم بابامم دید گریه میکنم و بدجور کتک خوردم زنگ زد ب شوهر نره خرم گفت ب چ حقی دختر منو زدی بیچارت میکنم وایسا .....زیاد شد زودی مینویسم بقیرو 

....

فقط بگم بشکنه دستی که رو زن بلند میشه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738

مرسی از برخورده خانوادت، من از همین تریبون تشکر میکنم🌹

شوهرت حقش بوده😉

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

خلاصه رفتم پاسگاه ک برگه پزشک قانونی بگیرم تا کبودی بدنمو گردنم مشخص بشه و مهریمو اینارو بگیرم ... امشب پدرشوهرم اومد ک واقعا همیشه طرفداریمو کرده واقعا ماهه منم نشستم همه چیو تعریف کردم گفتم چجور کتک خوردم و چیزی نگفتم بابام میزد ب پشتم میگفت خودم پشتتم بیجارش میکنم پدرشوهرم میگفت تورو روح پدر شهیدت اقای فلانی بذار برگرده بابامم گفته نه اصلا دخترم واجبتر از پدرمه دخترم داره جون میده گفت از سررراه نیاوردم ک میشونمش بالای خونه میخواد چ غلطی کنه تازه نگو زنگ زده ب پدرم فحش داده شوهر بیشرفم 😭😭😭الهی جز بزنیی بچه ها پسرم تا ۷ سالگی بامنه حالا؟ 😭😭😭

....
2706