2726
عنوان

وز وزی شدن مو

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 26 پست
من بعد از زایمانم موهام وز شده و گره میخوره آخه بلندم هست.  نمیدونم چرا، شامپو هم عوض کردم خوب ...

منم بعد موهامم خیلی بلنده واقعا حیفم میاد کوتاه کنم

اما خیلیم دوس دارم کوتاه کنم بالاتر از شونه هام بشه

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بعد موهامم خیلی بلنده واقعا حیفم میاد کوتاه کنم اما خیلیم دوس دارم کوتاه کنم بالاتر از شونه هام ...

نه من با بلندیش میشکلی ندارم. فکر کنم بخاطر این هورمونای لعنتیه لامصبا رو همه چی تاثیر میذارن بدتر از تحریمای امریکا😐

2728
دوسال رنگ نکن بزار موهات کامل دربیاد رنگا برن مرتب روغن نارگیل وزیتون بزن عالیع

چجوری بزنم؟!هر روز؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
من بعد از زایمانم موهام وز شده و گره میخوره آخه بلندم هست.  نمیدونم چرا، شامپو هم عوض کردم خوب ...

بخاطر کمبود ویتامینه چربی بدن کم بشه و ب خصوص اب بدن موها خشک ووز میشه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
من هر وقت از حمام میام بیرون میزنم میریزم کف دستم خوب بهم میمالم بعد میکشم ب موهام  موهامم سه ...

ممنون عزیزم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

من دوسال پیش موهام رو دکوکرم زدم افتضاح شد از اون ب بعد تصمیم گرفتم دیگه رنگ نکنم

تو این دوسال خیلی موهامو روغن مالی کردم

خداروشکر خوب سد الان ریزش ندارم

فقط رشد طولیش کمه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤