2737
2734
عنوان

وز وزی شدن مو

271 بازدید | 26 پست

سلام خانوما😘

برای وز وزی شدن مو ک درمان بشه چ راهکارایی بلدین ک زود جواب بده؟

اگر کسی تجربه داشته بگه

ممنون میشم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبلش صاف بوده  واس چی وز شده رنگ

اره صاف بوده

اوهوم رنگ کردم،برای عروسیم

بد دیگ خراب شد کلا

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
سلام عزیزم روغن آرگان اصل،من خودمم میفروشم

ممنون

قیمتش چنده؟!واقعا تاثیر داره؟!

2738
اره صاف بوده اوهوم رنگ کردم،برای عروسیم بد دیگ خراب شد کلا

متاسفانه هیچی درستش نمیکنه من همه راه رفتم باید کوتاش کنی فقط 

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

شبا قبل خواب یکم وازلین بزن ب نوک موهات هم اگه موخوره داشته باشه برطرف میشه همم وزیش کم میشه

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
سس مایونز بزن به موهات نیم ساعت بعد برو حموم دو سه بار تکرا کنی موهات نرم میشه،انگار کراتینه کردی ن ...

سس مایونر رو شما امتحان کردی؟؟؟!؟😍😍😍

سس مایونز بزن به موهات نیم ساعت بعد برو حموم دو سه بار تکرا کنی موهات نرم میشه،انگار کراتینه کردی ن ...

واقعا؟؟

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2706