1147
1341

مثلا همین امشب کلیم درد میکنه آزمایش دادم دکتر گفت مشکوکه سونو نوشت تو نت که سرچ کردم علائم تومور کلیه بود به اولین چیزی که فکر کردم اینه که واقعا از مرگ میترسم؟و به گناهام بعدش به اینکه زندگیم میریزه بهم بچه هام که کوچیکن دستمون که خیلی تنگه و اینکه زندگی چقدر بی ارزشه وقتی سالم نباشی😔😔😔

من taranumam  عضویتم سال ۹۲ بوده😊😊

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

امان از دست این گوگل😬😬

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 

پدرم بدون من میشکنه 

این اولین فکرمه بعدم به همسرم فکر میکنم

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1307
اینکه پسرم بعد من آواره میشه😔😔

من همیشه این ترس دارم نمیگم از مرگ نمیترسم میترسم ولی بیشتر به خاطر بچه هامه که میترسم

من taranumam  عضویتم سال ۹۲ بوده😊😊

عهههه چ فکری دختر اولا خدانکنه دور از جون صد دور از جون بعدم کی گفته لاعلاجه سرطان یه بعضیای خاص الان درمان ندارن اگ زود بفهمی و مسن نباشی خبری نی اینو کلی گفتم اطلاع داشته باشی وگرنه خودت هیچیت نیس به امیدخدا 

شرعیاتی که به گردنمه

تروخدا قسمتون میدم یه مشکل بزرگی برام پیش اومده که بحث ابرو هستش بهتون التماس میکنم دعام کنید سر نماز هاتون خدا به خودتون و خانوادتون اجر این دنیا و آخرت و بده💔😔
1226
1331