2703
2553

علائمش چیه؟من یه کلیم چند روزه درد میکنه پشت کمرم سمت چپ دیشب آزمایش دادم گفت مشکوکه باید سونو بشی فردا میرم سونوگرافی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
فکر کنم اول از عفونت ادراری شرو میشه بعد در اثر بی توجهی میشه عفونت مثانه بعدم باز بخاطر زیاد شدن عف ...

به هر دو یا ممکنه یه کلیه رو درگیر کنه منم دقیقا چند روز عفونت داشتم ترشح بدبو و سوزش ادرار بعد خوب شدم یهویی درد کلیم شروع شد

ببین عفونت کلیه بهش پیلونفریت میکن بخاطرعفونت درمان نشده س عفونت ادرای داشتی درمان نشدی  اگه ...

تب و لرز ندارم فقط پشت کلیه سمت چپم درد میکنه یه درد خفیف که وقتی دولا میشم سر دسشویی میشینم دردش بیشتر میشه 

به هر دو یا ممکنه یه کلیه رو درگیر کنه منم دقیقا چند روز عفونت داشتم ترشح بدبو و سوزش ادرار بعد خوب ...

یدونه یا ممکنه هر دورو درگیر کنه 

عفونت ادراری که با قرص قابل درمانه براحتی ولی برسه به کلیه نمیدونم چطوریه درمانش، حتما برو سریع دکتر تا اگه عفونت هست آنتی بیوتیک بده درمان بشه تا بیشتر نشه