2410
2553
عنوان

بچه ها میشه بیاید...

107 بازدید | 14 پست

یه مدت بود زندگی روی خوشش رو نشونمون داده بود اما الان دوباره داریم برمیگردیم سر جای اول از اردیبهشت حقوق ندادن فقط دلم خوش بود کارش خوبه حاضر بودم نه هیچی بخرم نه بخورم فقط کارش ازدست نده اما الان دو روزه شرکت شوهرم توش کار میکرد تعطیل شده میترسم برا همیشه تعطیل بمونه یا شوهرم اخراج کنن از کار بیکار بشه قسطامون همینجور داره روی هم تلنبار میشه شهریور باید یه چک بامبلغ 6میلیون پاس کنیم درحالی که موجودیمون صفره خیلی نگرانم تواین اوضاع کارش ازدست بده یه تیکه زمین داشتیم گذاشتیم برا فروش بلکه گوشع ای از بدبختیامون کم کته اما از شانسمون حتی یه مشتری هم براش نیومدع درحالی که اون حوالی هرکس زمینش در فروش کردع به دوروز نکشیده که فروش رفته نمیدونم چرا براما اینجوری شده میشه با دلای پاکتون برای رفع مشکلاتم دعا کنید بلکه بخاطر دعاهای شما خدا نگاهی بهمون کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
گلم شرایط زندگی منم یجورایی مثل شماست کاملا درکت میکنم برات دعا میکنم

الهی خدا دلت شاد کنه عزیزم شرایطذسختیه انگار تو برزخیم همش میگم چه جوونی کردم من که همش استرس بوده دلشوره خسته ام جازدم 

الهی خدا دلت شاد کنه عزیزم شرایطذسختیه انگار تو برزخیم همش میگم چه جوونی کردم من که همش استرس بوده د ...

وای حرف دلمو زدی همش به خودم میگم همه چیز درست میشه ولی فعلا که چیزی تغییر نکرده خدایا یه نگاهی بهمون بکن 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2714
وای حرف دلمو زدی همش به خودم میگم همه چیز درست میشه ولی فعلا که چیزی تغییر نکرده خدایا یه نگاهی بهمو ...

دیگه طاقت شکست ندارم تو سی سال چه روزای ندیدم همش میگم همین عذاب تموم بشه اخریشه اما زهی خیال باطل نمیدونم تقاص کدوم گناهم تباهی جوونیم بود

دیگه طاقت شکست ندارم تو سی سال چه روزای ندیدم همش میگم همین عذاب تموم بشه اخریشه اما زهی خیال باطل ن ...

چقدر درکت میکنم خدا کنه شرمنده پسرم نشم فقط 

الهی به حق پنج تن هیچوقت جلو گل پسرت خجل نشی خیلی بده خیلی سخته من کشیدم بمیرم برا دخترم

خدا به هممون نگاهی کنه خدا انشاِلله گره از کارتون باز کنه 😍😍😘😍

2706