2726
عنوان

بارداری و فست فود

127 بازدید | 13 پست

سلام من دو ماه و نیم باردارم

ولی نمیدونم چرا اینجوریم

الان سه چهار باره دارم پیتزا میخورم

پنج شیش باره ساندویچ یا چیزبرگر میخورم با سس و نوشابه

خیلیم عذاب وجدان دارم ولی چیکار کنم 😢😢😢

من چه مادر بی فکری ام 

منم خیلی خیلی می خورم هوسمه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن پیتزا و ... خونگی درست کنی بخوری سالم تره

خب کنترل کنی خودتو کمتر بخوری بهتره عزیزم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

سلام گلم منم مثل شما بودم ولی اراده کن نخوری به سلامت جوجوت فکر کن من حتی چیپس و پفکم میخوردم ولی الان ماهی یه بار اونم کم میخورم به شوهرت سفارش کن حتی اگه دلت خواستم برات نخره عادت میکنی😁😁

💓من به ارزوهام قوله رسیدن دادم💓

من اصلا نوشابه نمیتونم بخورم ولی بارداری قبلیم با شوهرم رفتم رستوران بطور اتفاقی یه قلپ از نوشابش خوردم چنان آرامشی نصیبم شد ک ساعت دو نصف شب التماس کردم به شوهرم ک تور خدا برو برام نوشابه سیاه بخر دو تا قوطی خوردم معده ام آروم شد. تا چند وقت میخوردم. واقعا معده دردو آروم میکنه لامصب 

من هفته های اول داشتم میمردم از تهوع ولی هوس کالباس و پیتزا و فست فود داشتم پیتزا نخوردم ولی کالباس خوردم چند بار بعدشم گلاب به روی همه ۵ دقیقه هم تو معدم نموند

بعدشم بچه غذای خودشو از خون شما تغذیه میکنه بین اینایی که میخوری میوه و مغزیجات و چیزای مقوی هم بخور