2733
2734
عنوان

لکه بینی

95 بازدید | 16 پست

سلام خانما این ماه دومین ماهیه که دارم دوفاستون مصرف میکنم واز روز 17 دوره تا امروز که 21 دوره هستم لکه بینی دارم،کسی اینجوری بوده آیا باید قرص قطع کنم یا ادامه بدم؟ اگه اقدام کنم برای بارداری مشکلی نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من 2 ماه از ای وی اف ناموفقم میگذره این ماه وسط سیکل ترشح قهوای داشم ترشح بود رنگش قهوای مانند بود ولی خیلی واضح نبود کم رنگ قهوای بود

از چی میتونه باشه؟؟

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2738
تخمک گذاری میتونه باشه

واقعا ؟ اخه فردا باید پریود شم 

یه چی دیگه از بعد ای وی افم پریودم خیلی کم شده یعنی لکه بینی قهوای پررنگ شده برم دکتر به نظرت یا صبر کنم ببینم این ماهم پریودم بهتر میشه یا نه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
واقعا ؟ اخه فردا باید پریود شم  یه چی دیگه از بعد ای وی افم پریودم خیلی کم شده یعنی لکه بینی ق ...

عزیزم ممکنه عفونت داشته باشی ، بنظرم صبر کن ببین این ماه چطور میشی..لکه بینی تو روزای آخر سیکل نشونه عفونت یا تنبلی تخمدان میتونه باشه ولی در مورد آی وی اف نمیدونم تجربه نداشتم

عزیزم ممکنه عفونت داشته باشی ، بنظرم صبر کن ببین این ماه چطور میشی..لکه بینی تو روزای آخر سیکل نشونه ...

ممنون عزیزم همین کارو میکنم فعا تا پریود شم صبر میکنم ببینم چی میشه

چرا آی وی اف مشکلتون چی بوده؟

مشکل لوله فالوپمه  و تنبلی هم دارم همسرمم لب مرزه اسپرماش

2706