2703
2553
عنوان

عمل کیسه صفرا

2060 بازدید | 16 پست

سلام دوستان سنگ کیسه صفرا ۱۶ میلی دارم میخوام عمل کنم دکتر و بیمارستان خوب سراغ دارید معرفی کنید پسرم سه ماهشه استرس زیادی دارم

برای شادی روح مادرم و سلامتی هممون صلواتی بفرستید🙏❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم چهل روزش نشده بود عمل کردم سنگ صفرا بیمارستان بقیه الله عمل کردم لاپاراسکوپی کردم 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2720
من دخترم چهل روزش نشده بود عمل کردم سنگ صفرا بیمارستان بقیه الله عمل کردم لاپاراسکوپی کردم 

راضی هستین؟

عمل نکن دختر

منم همسرم داره. الان دوساله با تجویزی که از دکتر خیراندیش تو اینترنت پیدا کردم و استفاده کردیم درد صفرا نکشیده. و اگر چند ماه اون دارو رو پشت هم استفاده میکرد کلا از بین میرفت.

۲واحد عسل طبیعی، ۲واحد عرق نعنای طبیعی و ۱ یک واحد سرکه طبیعی (من سرکه سیب استفاده میکنم)، دو برابر مجموع اینها آب بریز و روزی ۲بار بخور. به مرور سنگ صفرات ذوب میشه.

سیب هم زیاد بخور

امروز هم با بی تو بودن گذشت....
عمل نکن دختر منم همسرم داره. الان دوساله با تجویزی که از دکتر خیراندیش تو اینترنت پیدا کردم و استفا ...

آخه خیلی درد دارم امروز مورفین گرفتم ولی باز داره دردش شروع میشه

2714
راضی هستین؟

اره عزیزم راحت شدم از اون همه درد زایمان ک کردم دردام شروع شد یعنی میپریدم بالا پایین از درد گلاب ب روت زرداب بالا میاوردم خیلی بد بود سزارین هم شده بودم یعنی اصن ی وضعی دکترم گفت عمل نکنی کیسه صفرات میترکه سمش پخش میشه تو خونت میکشتت لاپاراسکوپی کرد با دو سه تا بخیه الانم خداروشکر مشکلی ندارم

عمل نکن دختر منم همسرم داره. الان دوساله با تجویزی که از دکتر خیراندیش تو اینترنت پیدا کردم و استفا ...

میدونی اگر خدایی نکرده کیسه صفراش بترکه چ بلایی سرش میاد یا اگه سنگش جا ب جا بشه بره تو روده مگه الکیه عزیزم ک عمل نکنه

مشکلم همین جاس دکتر خوب سراغ ندارم

فکر کنم بیمارستان میلاد دکترای خوبی داشته باشه

باید بگردی که جراحای خوبو پیدا کنی

پدر من دو سال پیش دنبال عملش بود ولی به خاطر سنش نمیتونست عمل کنه و اخر قرار شد بره عرفان یه کاری براش انجام بدن

قبل اون رفته بود پیش یه دکتری تو بیمارستان الغدیر میگفتن جراحش پنجه طلاست و عالیه ولی به خاطر شرایطش نتونست پیش اون عمل کنه و اون دکتر بهش قرص داد.

دردش خیلی بده خیلی خیلی خدا واسه هیچکس نخواد پدرت در میاد

اره عزیزم راحت شدم از اون همه درد زایمان ک کردم دردام شروع شد یعنی میپریدم بالا پایین از درد گلاب ب ...

اسم و شماره تلفن دکترتون و بیمارستانی که عمل کردید میشه بگید

شوهرم منم اینجور بود. یک روز در میون بیمارستان بود.

۱. چربی کم بخور

۲.پرخوری نکن و سبک غذا بخور

۳. روزی ۲بار این شربت رو بخور (فقط همه رو طبیعی بریز، عسل و سرکه و عرق نعنا)

تو اینترنت سرچ کن خیراندیش سنگ کیسه صفرا. فیلمش میاد

اگر دکتر نگفته خطرناکه به نظرم هر روز تا یک ماه این رو امتحان کن، اگر راضی نبودی عمل کن

امروز هم با بی تو بودن گذشت....
اسم و شماره تلفن دکترتون و بیمارستانی که عمل کردید میشه بگید

۸۸۲۱۱۳۷۰ دکتر سلیمان حیدری من بیمارستان بقیه الله اعظم عمل کردم امکانتش هم خوب بود ولی بیمارستان نجمیه و عرفان و نیایش هم قرارداد داره متخصص لاپاراسکوپی هست

2706