2733
2734

دوستان من از اول پریودهام نامنطمه همیشه ضد بارداری متفورمین میخوردم بعدش چند ماه منظم‌میشدم باز دوباره باز پریودهام نامنطم میشد 

خیلی ادیت شدم این مدت

سه بلر ای یو ای کردم که نگرفت

هر بار کلی امپول که خیلی وقتها اصلا رشد نمیکرد فولی هام و سیکل کنسل میشد 

الان پیاز درمانی رو شروع کردم

و تخم هویچ و جعفری رو باهم دم میکنم میخورم‌

و تخم شوید 

و پیاز درمانی 

خیلی ناراحتم 

حسرته اینم پریودهام منطم باشه همیشه تو عدابم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با طب هومیوپاتی درمان شدم از نطر طب شیمیایی درمان نداره فقط ورزش ووزن کم کردن .درباره هومیوپاتی تو تایپیکم اونی که گفتم اونایی که کیست دارن بیان توضیح دادم

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2731
خیلیا رو میبینم عینه ساعت پریود میشم واقعا از تح دلم میگم خوش بحالشون

ناراحت نبااش منمم همدردم باهات

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
دوستان من از اول پریودهام نامنطمه همیشه ضد بارداری متفورمین میخوردم بعدش چند ماه منظم‌میشدم باز دوبا ...

منم همینطور بودم خدا روشکر الان خوبم .سالها متفورمین خوردم 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

روی من شخصا طب سنتی جواب نداد.. فقط داروهای تحریک تخمدان جواب داد برام و با کلومفینو امپولم باردار شدم

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738

قرص ویتاگنوس گیاهیه از داروخونه بخر مصرف کن

برای اطلاعات بیشتر تو همین سایت راجع بهش سرچ کن تجربه بچه هارو بخون

هم قطره داره هم قرص ولی من قطره خیلی تلخ بود نتونستم بخورم و قرصشو خوزدم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌